faaliyetler

 A1.H04.PG1

 A1.H04.PG2

A1.H04.PG4

A1.H04.PG3

A4.H01.PG1

A6.03.22

 

*  Erasmus+ Ziyareti. Bağlantı.

*  Dönem Açılışı Etkinliği. Bağlantı.

*  Web sayfamıza öğrencilerimizin ve derslerin ürünlerinin kolaylıkla erişilebileceği proje katalogları için yeni başlıklar eklendi. Bağlantı1.

*  Fiziksel mekanların iyileştirilmesi kapsamında bölüm binamız yenilenmiştir. Bağlantı1.

*  Bölümümüzde kişisel ve mesleki gelişim seminerleri ve eğitimleri düzenlendi. Bağlantı1Bağalntı2Bağlantı3.

*  Bölümümüz Uluslararası işbirliklerini artırmıştır. -Ürdün Çalıştay Bağlantı1. Ürdün Çalıştay Bağalntı2. -Miami Çalıştay Bağlantı1. Miami Çalıştay Bağlantı2. -Erasmus+ KA2

*  Bölüm Öğrenci kulübümüze çeşitli günleri anma ve kutlama etkinlikleri ile sosyal etkinliklerinde destekler sağlanarak daha aktif hale getirildi. Bağlantı1. Bağlantı2Bağlantı3.

*  Kurum dışı öğrenci projelerine başvurular yapıldı. Bağlantı1. Bağlantı2.

*  Bölüm komisyonlarının güncellenmiştir. Bağlantı1.

*  Bölüm ve meslek odası katkılarıyla öğrencilere burs imkânı sağlamıştır. Bağlantı1.

*  Proje derslerine ait yönergelerinde önceki yıllardaki arşivler değerlendirilerek sorunlar belirlenmiş ve gerekli iyileştirmeler yapılmıştır. 46559127-2017/4 sayılı Bölüm kurulunda alınan karar doğrultusunda notlar dönem sonunda yapılan jüri ile  (%50 jüri-%50 danışman hoca ağırlıklı) verilecektir. Bu kapsamda Çevre Tasarım Projeleri ve Bitirme Projesine ait Proje tanıtım föylerinde proje amaçları, proje sürecine ait bilgiler güncellenerek öğrencilerin final tesliminde teslim edeceği evraklar ve çalışma takviminde iyileştirmeler yapılmıştır. Bağlantı1.