Haberler Tümü

KTÜ Sürmene Abdullah Kanca Meslek Yüksekokulu, Kanca El Aletleri Dövme Çelik A.Ş. kurucusu merhum sanayici Abdullah Kanca'nın tüm işadamlarına örnek olacak bir davranışla 2008 yılında memleketine kazandırmış olduğu bir eğitim yuvasıdır. Eşsiz manzara ve çevre güzelliklere sahip Trabzon İli Sürmene ilçesi Çamburnu mevkiinde deniz kenarında bulunan Meslek Yüksekokulumuz, en son teknolojik alet ve cihazlarla donatılmış olup, fiziki mekân ve altyapı olanakları ile birlikte ülkemizdeki yüksekokullar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Fiziki olarak 8.053 m2 kapalı alana sahip, 6 programı bulunan Meslek Yüksekokulumuz öğrencilerine 16 derslik, 4 teknoloji sınıfı, 7 laboratuar ile kaliteli eğitim-öğretim verilmektedir.   

 

MYO Müdürlüğümüz bünyesinde 4 Öğretim Üyesi, 24 Öğretim Görevlisi görev yapmakta olup; Elektrik, Elektronik Teknolojisi, Makine, Mekatronik, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri İşletme programlarında 800’ün üzerinde öğrenci eğitim-öğretim görmektedir.  

 

Bu topraklara kazandırılacak en değerli eser, gençlerin geleceği için yapılacak yatırımdır. "ABDULLAH KANCA" *** Hedefimiz; mezunlarının iş hayatında aranan eleman olmasını sağlamaktır *** Yüksekokulumuzdaki gelişmeleri Twitter, Facebook ve Youtube kanallarından takip edebilirsiniz *** ANKETLERi LÜTFEN DOLDURUNUZ. Web sitemiz ile ilgili önerilerinizi lütfen ozlemcanpolat@ktu.edu.tr ve onurozkaya@ktu.edu.tr'ye iletiniz.
Twitter Takip Et, Önde Ol !     

Ziyaretçi Sayısı   fast and quick counter  Alkan AKSOY 'dan selamlar