KTÜ Sürmene Abdullah Kanca Meslek Yüksekokulu, Kanca El Aletleri Dövme Çelik A.Ş. kurucusu merhum sanayici Abdullah Kanca'nın  tüm işadamlarına  örnek olacak bir davranışla 2008 yılında memleketine kazandırmış olduğu bir eğitim yuvasıdır. Eşsiz manzara ve çevre güzelliklere sahip Trabzon İli Sürmene ilçesi Çamburnu mevkiinde deniz kenarında bulunan Yüksekokulumuz, en son teknolojik alet ve cihazlarla donatılmış olup fiziki mekân ve altyapı olanakları ile birlikte ülkemizdeki yüksekokullar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Fiziki olarak 8053 m2 kapalı alana sahip, 6 programı bulunan Meslek Yüksekokulumuz öğrencilerine 16 derslik, 4 teknoloji sınıfı, 7 laboratuar ile kaliteli  eğitim-öğretim verilmektedir.

     MYO Müdürlüğümüz bünyesinde 3 Öğretim Üyesi ve 19 Öğretim Görevlisi görev yapmakta olup; Elektrik, Elektronik Teknolojisi, Makine, Mekatronik ve Gemi İnşaatı Programlarında 600’ün üzerinde öğrenci eğitim-öğretim görmektedir. Elektrik Enerjisi Üretimi, İletimi ve Dağıtımı Programı, Gemi Makineleri İşletme Programı ve Kaynak Programı’na öğrenci alınması için çalışmalar devam etmektedir. 

  

ANKET 1 ::: ANKET 2 ::: ANKET3 :::  ANKET 4 ::: MYO KÜTÜPHANESİ KİTAP LİSTESİ

:: Öğrenci Disiplin Yönetmeliği   FİNAL ve BÜT SINAV PROGRAMI İLAN EDİLMİŞTİR

“Bu topraklara kazandırılacak en değerli eser, gençlerin geleceği için yapılacak yatırımdır. "ABDULLAH KANCA" *** Hedefimiz; mezunlarının iş hayatında aranan eleman olmasını sağlamaktır *** Yüksekokulumuzdaki gelişmeleri Twitter, Facebook ve Youtube takip ederek anında haberdar olabilirsiniz *** ANKETLERi LÜTFEN DOLDURUNUZ. Web sitemiz ana sayfada bulunacak yazı ile ilgili önerilerinizi lütfen alkanaksoy@ktu.edu.tr 'ye iletiniz.

 
Twitter Takip Et, Önde Ol !  

 

Ziyaretçi Sayısı   fast and quick counter  Alkan AKSOY 'dan selamlar