haberler

Orman Mühendisliği Bölümü öğrencileri ve Öğretim Üyeleri Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinliğe katıldılar.

Orman Mühendisliği Bölümü öğrencileri ve Bölüm Başkan V. Prof. Dr. Erhan ÇALIŞKAN ve Arş. Gör. Necla KORALAY Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü tarafından 21-26 Mart arası Orman Haftası olması sebebiyle 23 Mart Çarşamba Günü saat 10:30-13:30 arasında düzenlenen etkinliğe katılmışlardır. Etkinlikte Trabzon Orman Bölge Müdürü Emin YILMAZ, Bölge Müdür Yardımcısı Murat BİTİŞYILMAZ ve Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa GÜVEN, Orman Mühendisleri Odası Doğu Karadeniz Şube Başkanı Faruk AKSU ve Orman Bölge Müdürü personelleri katılmıştır.

 Trabzon Orman Bölge Müdürü Emin YILMAZ bölümümüz öğrencilerine Orman Mühendisliği mesleğiyle ilgili söyleşi gerçekleştirmiş ve öğrencilerimizin sorularını yanıtlamıştır. Orman Mühendisleri Odası Doğu Karadeniz Şube Başkanı Faruk AKSU öğrencilere orman mühendisliği mesleği ile ilgili bilgiler aktarmıştır. Daha sonra Trabzon Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa GÜVEN, Doğu Karadeniz Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürü Hülya TURNA ve Enstitü Müdür Yardımcısı Ayşe KÜÇÜK, Trabzon Orman İşletme Müdürü Uğur ER birimlerde yapılan çalışmalar hakkında Orman Mühendisliği Öğrencilerine bilgiler vermişlerdir. Etkinlik sırasında Doğu Karadeniz Ormancılık Araştırma Enstitüsünde bulunan herbaryum ve toprak laboratuvarları gezilmiş ve Trabzon Orman Bölge Müdürlüğünde bulunan araçlar ve ekipmanlar tanıtılmıştır.

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü ve ekibine bizi ağırladıkları ve göstermiş oldukları ilgiden dolayı Orman Mühendisliği Başkanlığı olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

        

       

        

       

        

       

        

       

        

       

       


25 Mart 2022