yayın

KATILIMCILARIN DİKKATİNE

18. Uluslararası Ekonometri, İstatistik ve Yöneylem Araştırması Sempozyumun'da bildiri sunan katılımcılarımıza, bildirilerini makale olarak ULUSLARARASI İKTİSADİ VE İDARİ İNCELEMELER DERGİSİ ÖZEL SAYISINDA yayınlanma imkanı sunulmaktadır.

Uluslararası İktisadi ve İdari İncelemeler Dergisi ile yapılan işbirliği anlaşması sonucunda katılımcılarımız, eğer isterlerse, bildirilerini tam metin olarak gönderdikleri takdirde, bildirileri makale olarak özel sayıda yayınlanmak üzere hakem değerlendirme sürecine alınacaktır.

Uluslararası İktisadi ve İdari İncelemeler Dergisi, yılda iki kere yayınlanan ve ECONLIT, EBSCO, ASOS, INDEX COPERNICUS, TÜBİTAK ULAKBİM, ARASTIRMAX, AKADEMİK DİZİN, İDEAL ONLINE ve SOBİAD tarafından taranan ve sosyal bilimler alanına özgün katkılar sunan bir dergidir. Dergi ile ilgili detaylı bilgiye www.uiiid.com adresinde ulaşabilirsiniz.

Özel sayı için süreç kongrenin hemen ardından başlayacak ve 2017 yılı içinde elektronik olarak basılacaktır. Makale için özel sayı başvurusunda herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Bildirilerini makale olarak alan indekslerinde taranan Uluslararası İktisadi ve İdari İnceleme Dergisi’nde yayınlatmak isteyen katılımcılarımız için belirlenen takvim:

  • ........................... kongrede kabul edilen ve sunulan bildirilerin tam metinlerinin gönderimi.
  • ........................... hakem sürecinde makalelerin değerlendirilmesi
  • ........................... yayınlanma süreci

Tam metin gönderimine ilişkin detaylı bilgiler süreç içerisinde web sitemizden ilan edilecektir.