Akademik Personel

Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümMODERN DİLLER
Anabilim Dalı
E-Postaskoksal@ktu.edu.tr
Telefon04623773523-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/skoksal
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümMÜTERCİM-TERCÜMANLIK
Anabilim Dalı
E-Postanmuftuoglu@ktu.edu.tr
Telefon04623774366-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/nmuftuoglu
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaelifsari@ktu.edu.tr
Telefon04623772025-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/elifsari
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postam.abdioglu@ktu.edu.tr
Telefon04623772025-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/m.abdioglu
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postagakin@ktu.edu.tr
Telefon04623773522-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/gakin
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaevrenangin@ktu.edu.tr
Telefon04623773699-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/evrenangin
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümMODERN DİLLER
Anabilim Dalı
E-Postaomerarslan@ktu.edu.tr
Telefon04623773702-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/omerarslan
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postacananatasoy@ktu.edu.tr
Telefon04623773696-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/cananatasoy
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postatugba.ay@ktu.edu.tr
Telefon04623774366-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/tugba.ay
GöreviYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU - YÜKSEKOKUL MÜDÜR YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postazaferayar@ktu.edu.tr
Telefon04623773515-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/zaferayar
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postayaykanat@ktu.edu.tr
Telefon04623773519-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/yaykanat
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postababacan@ktu.edu.tr
Telefon04623773707-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/babacan
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaahmetbalci@ktu.edu.tr
Telefon04623773694-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ahmetbalci
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümTEMEL İNGİLİZCE
Anabilim Dalı
E-Postasevgibalci@ktu.edu.tr
Telefon04623773695-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/sevgibalci
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postanurtenbasaga@ktu.edu.tr
Telefon04623773523-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/nurtenbasaga
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaibezan@ktu.edu.tr
Telefon04623773519-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ibezan
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postabhmesut@ktu.edu.tr
Telefon04623773699-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/bhmesut
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümMODERN DİLLER
Anabilim Dalı
E-Postavusal@ktu.edu.tr
Telefon04623773631-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/vusal
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümMODERN DİLLER
Anabilim Dalı
E-Postacicekpolat@ktu.edu.tr
Telefon04623773100-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/cicekpolat
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postasinemcol@ktu.edu.tr
Telefon04623773525-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/sinemcol
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postademir@ktu.edu.tr
Telefon04623773704-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/demir
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümMODERN DİLLER
Anabilim Dalı
E-Postaidemirci@ktu.edu.tr
Telefon04623773491-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/idemirci
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postamdemirkiran@ktu.edu.tr
Telefon04623773697-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/mdemirkiran
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaisildilek@ktu.edu.tr
Telefon04623773704-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/isildilek
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaonurdilek@ktu.edu.tr
Telefon04623773704-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/onurdilek
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postavduman@ktu.edu.tr
Telefon04623773698-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/vduman
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaaynurduzenli@ktu.edu.tr
Telefon04623773725-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/aynurduzenli
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaseyhanefe@ktu.edu.tr
Telefon04623773699-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/seyhanefe
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümTEMEL İNGİLİZCE
Anabilim Dalı
E-Postamehmetalieken@ktu.edu.tr
Telefon04623773694-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/mehmetalieken
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaadnanemir_61@ktu.edu.tr
Telefon04623773516-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/adnanemir_61
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaaerata@ktu.edu.tr
Telefon04623773702-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/aerata
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaeliferen@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/eliferen
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postafersoz@ktu.edu.tr
Telefon04623773673-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/fersoz
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaelifbinboga@ktu.edu.tr
Telefon04623773696-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/elifbinboga
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümMODERN DİLLER
Anabilim Dalı
E-Postaogursoy@ktu.edu.tr
Telefon04623773702-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ogursoy
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postarisitan@ktu.edu.tr
Telefon04623773698-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/risitan
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümTEMEL İNGİLİZCE
Anabilim Dalı
E-Postanihalk02@ktu.edu.tr
Telefon04623773521-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/nihalk02
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postakubrakamiloglu@ktu.edu.tr
Telefon04623773492-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/kubrakamiloglu
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postankara@ktu.edu.tr
Telefon04623773517-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/nkara
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postabetulkaramis@ktu.edu.tr
Telefon04623777014-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/betulkaramis
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaekarsli@ktu.edu.tr
Telefon04633773521-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ekarsli
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaelifbelgin@ktu.edu.tr
Telefon04623773691-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/elifbelgin
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postailknurkazaz@ktu.edu.tr
Telefon04623773522-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ilknurkazaz
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaimf61@ktu.edu.tr
Telefon04623772018-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/imf61
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaderyakucukali@ktu.edu.tr
Telefon04623773695-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/deryakucukali
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümTEMEL İNGİLİZCE
Anabilim Dalı
E-Postayukselmalkoc@ktu.edu.tr
Telefon04623773699-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/yukselmalkoc
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
Bölüm
Anabilim Dalı
E-Postasaidahnamayanja@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/saidahnamayanja
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postadenizokcesiz@ktu.edu.tr
Telefon04623773725-04623772292
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/denizokcesiz
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaozlemonder@ktu.edu.tr
Telefon04623773696-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ozlemonder
GöreviYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU - YABANCI DİLLER - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaibrahimoner@ktu.edu.tr
Telefon04623773707-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ibrahimoner
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postasozdemir@ktu.edu.tr
Telefon04623773723-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/sozdemir
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümMODERN DİLLER
Anabilim Dalı
E-Postaozgenbekir-2061@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ozgenbekir-2061
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaburcuozturk@ktu.edu.tr
Telefon04623774366-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/burcuozturk
GöreviYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU - YABANCI DİLLER - BÖLÜM BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postamuratozturk@ktu.edu.tr
Telefon04623773698-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/muratozturk
GöreviYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU - YABANCI DİLLER - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postac.k.saka@ktu.edu.tr
Telefon04623773782-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/c.k.saka
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postagsari@ktu.edu.tr
Telefon04623773692-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/gsari
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postamsezen@ktu.edu.tr
Telefon04623773718-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/msezen
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postakterzi@ktu.edu.tr
Telefon04623773693-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/kterzi
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postanihaluu@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/nihaluu
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postazeynepyahyaoglu@ktu.edu.tr
Telefon04623773525-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/zeynepyahyaoglu
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postayalciner@ktu.edu.tr
Telefon04623773513-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/yalciner
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümMODERN DİLLER
Anabilim Dalı
E-Postaalimy@ktu.edu.tr
Telefon04623773673-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/alimy
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postayusufyildirim42@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/yusufyildirim42
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaecuvalci@ktu.edu.tr
Telefon04623773517-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ecuvalci
Görevi
Görevli Olduğu BirimYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
BölümYABANCI DİLLER
Anabilim DalıYABANCI DİLLER
E-Postaumityurduseven@ktu.edu.tr
Telefon04623773692-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/umityurduseven