UFUK AVRUPA PROGRAMINA YÖNELİK TEORİK VE UYGULAMALI PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ

UFUK AVRUPA PROGRAMINA YÖNELİK TEORİK VE UYGULAMALI PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ

Değerli akademisyenlerimiz;

5-6-7 Ekim 2021 tarihinde KTÜ TTM konferans salonunda Ufuk Avrupa Programı özelinde (Çok Ortaklı Tematik Çağrılar Odaklı) teorik ve uygulamalı olmak üzere “Uluslararası Proje Hazırlama Eğitimi” gerçekleştirilecektir.

AB projeleri konusunda tecrübeli Proje Uzmanları (PwC Türkiye) tarafından verilecek ve 3 tam gün sürecek yüz yüze eğitim etkinliği başvuru ve kayıt alımına açık durumdadır.

Teorik ve Uygulamalı Eğitimden oluşacak proje hazırlama eğitimlerinin program içeriği aşağıdaki gibi olup eğitime katılacak akademisyenlerimizin linkte yer alan kayıt formunu doldurarak başvurmaları  önemle duyurulur.

EĞİTİM VE PROGRAM İÇERİĞİ İÇİN TIKLAYINIZ

KAYIT FORMU LİNKİ: https://www.ktu.edu.tr/tto-kayit2

Önemli:

  • Eğitim 30 kişi ile sınırlı olacak olup, başvuran akademisyenlerimiz arasından; somut bir proje fikri olan ve açık bir Ufuk Avrupa Programına başvuru yapmayı planlayan akademisyenlerimize öncelik verilecektir.
  • Grup halinde başvuru yapmak isteyen (aynı proje fikri kapsamında) akademisyenlerimiz başvuru kayıt linkinde yer alan 10. Soruda durumu izah etmeleri önemle rica olunur.
  • Eğitim için son başvuru tarihi 24 Eylül 2021 olarak belirlenmiştir.
  • Son derece önemli bilgi ve stratejilerin paylaşılacağı etkinlik 3 tam gün sürecek olup, tam katılım sağlayabilecek akademisyenlerimizin başvurması önemle rica olunur.