haberler

Profesörlük Belgesi Takdim Töreni Gerçekleştirildi

Üniversitemizde unvanda yükselerek profesörlük kadrosuna atamaları yapılan 16 akademisyenimizin Profesörlük Belgesi, Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Toplantı Salonu’nda, 24 Ocak 2023 tarihinde düzenlenen törenle Rektörümüz Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI tarafından takdim edildi.

Rektörümüz Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI başkanlığındaki Üniversitemiz yönetim kadrosu ve akademisyenlerimizin katılımıyla gerçekleştirilen törende, Rektörümüzün açılış konuşmasını yapmasının ardından profesörlük unvanı alan 16 öğretim üyemiz, belgelerini teslim aldı.

Prof. Dr. Mustafa KAVRAZ, Prof. Dr. Ece Tuğba SAKA, Prof. Dr. Sedat KELEŞ, Prof. Dr. Nuran KAHRİMAN, Prof. Dr. Hilal TURGUT, Prof. Dr. İrfan TEMİZEL, Prof. Dr. Arzu FIRAT ERSOY, Prof. Dr. Recep GÜMRÜK, Prof. Dr. Aygün ERDOĞAN, Prof. Dr. Ayşenur BAHADIR, Prof. Dr. Salih DURSUN, Prof. Dr. İdris ÖREN, Prof. Dr. Murat Can GENÇ, Prof. Dr. Evren FİDAN, Prof. Dr. Turgay DİNDAROĞLU ve Prof. Dr. Osman ÜÇÜNCÜ’nün belgelerini takdim eden Rektörümüz Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI, akademik sürecin en üst noktası olan bu unvana kavuşmak amacıyla geçirdikleri zahmetli ve bir o kadar da uzun bir yolun sonunda, bu güzel anı paylaştığı akademisyenlerimizi tebrik etti ve başarılı çalışmalarının devamını diledi.


25 Ocak 2023