Academic Staff

DutyYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU - YÜKSEKOKUL MÜDÜR YARDIMCISI
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailzaferayar@ktu.edu.tr
Telephone04623773515-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/zaferayar
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentMODERN DİLLER
E-Mailskoksal@ktu.edu.tr
Telephone04623773523-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/skoksal
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailnmuftuoglu@ktu.edu.tr
Telephone04623774366-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/nmuftuoglu
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailelifsari@ktu.edu.tr
Telephone04623772025-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/elifsari
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailm.abdioglu@ktu.edu.tr
Telephone04623772025-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/m.abdioglu
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailgakin@ktu.edu.tr
Telephone04623773522-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/gakin
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailevrenangin@ktu.edu.tr
Telephone04623773699-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/evrenangin
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentMODERN DİLLER
E-Mailomerarslan@ktu.edu.tr
Telephone04623773702-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/omerarslan
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailcananatasoy@ktu.edu.tr
Telephone04623773696-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/cananatasoy
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailtugba.ay@ktu.edu.tr
Telephone04623774366-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/tugba.ay
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailyaykanat@ktu.edu.tr
Telephone04623773519-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/yaykanat
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailbabacan@ktu.edu.tr
Telephone04623773707-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/babacan
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailahmetbalci@ktu.edu.tr
Telephone04623773694-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ahmetbalci
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentTEMEL İNGİLİZCE
E-Mailsevgibalci@ktu.edu.tr
Telephone04623773695-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/sevgibalci
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailnurtenbasaga@ktu.edu.tr
Telephone04623773523-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/nurtenbasaga
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailibezan@ktu.edu.tr
Telephone04623773519-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ibezan
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailbhmesut@ktu.edu.tr
Telephone04623773699-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/bhmesut
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentMODERN DİLLER
E-Mailvusal@ktu.edu.tr
Telephone04623773631-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/vusal
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentMODERN DİLLER
E-Mailcicekpolat@ktu.edu.tr
Telephone04623773100-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/cicekpolat
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailsinemcol@ktu.edu.tr
Telephone04623773525-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/sinemcol
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Maildemir@ktu.edu.tr
Telephone04623773704-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/demir
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentMODERN DİLLER
E-Mailidemirci@ktu.edu.tr
Telephone04623773491-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/idemirci
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailmdemirkiran@ktu.edu.tr
Telephone04623773697-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/mdemirkiran
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailisildilek@ktu.edu.tr
Telephone04623773704-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/isildilek
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailonurdilek@ktu.edu.tr
Telephone04623773704-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/onurdilek
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailvduman@ktu.edu.tr
Telephone04623773698-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/vduman
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailaynurduzenli@ktu.edu.tr
Telephone04623773725-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/aynurduzenli
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailseyhanefe@ktu.edu.tr
Telephone04623773699-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/seyhanefe
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentTEMEL İNGİLİZCE
E-Mailmehmetalieken@ktu.edu.tr
Telephone04623773694-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/mehmetalieken
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailadnanemir_61@ktu.edu.tr
Telephone04623773516-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/adnanemir_61
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailaerata@ktu.edu.tr
Telephone04623773702-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/aerata
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Maileliferen@ktu.edu.tr
Telephone
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/eliferen
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailfersoz@ktu.edu.tr
Telephone04623773673-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/fersoz
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailelifbinboga@ktu.edu.tr
Telephone04623773696-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/elifbinboga
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentMODERN DİLLER
E-Mailogursoy@ktu.edu.tr
Telephone04623773702-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ogursoy
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailrisitan@ktu.edu.tr
Telephone04623773698-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/risitan
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentTEMEL İNGİLİZCE
E-Mailnihalk02@ktu.edu.tr
Telephone04623773521-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/nihalk02
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailkubrakamiloglu@ktu.edu.tr
Telephone04623773492-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/kubrakamiloglu
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailnkara@ktu.edu.tr
Telephone04623773517-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/nkara
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailbetulkaramis@ktu.edu.tr
Telephone04623777014-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/betulkaramis
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailekarsli@ktu.edu.tr
Telephone04633773521-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ekarsli
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailelifbelgin@ktu.edu.tr
Telephone04623773691-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/elifbelgin
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Maililknurkazaz@ktu.edu.tr
Telephone04623773522-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ilknurkazaz
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailimf61@ktu.edu.tr
Telephone04623772018-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/imf61
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailderyakucukali@ktu.edu.tr
Telephone04623773695-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/deryakucukali
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentTEMEL İNGİLİZCE
E-Mailyukselmalkoc@ktu.edu.tr
Telephone04623773699-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/yukselmalkoc
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
Department
E-Mailsaidahnamayanja@ktu.edu.tr
Telephone
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/saidahnamayanja
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Maildenizokcesiz@ktu.edu.tr
Telephone04623773725-04623772292
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/denizokcesiz
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailozlemonder@ktu.edu.tr
Telephone04623773696-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ozlemonder
DutyYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU - YABANCI DİLLER - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailibrahimoner@ktu.edu.tr
Telephone04623773707-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ibrahimoner
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailsozdemir@ktu.edu.tr
Telephone04623773723-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/sozdemir
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentMODERN DİLLER
E-Mailozgenbekir-2061@ktu.edu.tr
Telephone
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ozgenbekir-2061
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailburcuozturk@ktu.edu.tr
Telephone04623774366-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/burcuozturk
DutyYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU - YABANCI DİLLER - BÖLÜM BAŞKANI
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailmuratozturk@ktu.edu.tr
Telephone04623773698-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/muratozturk
DutyYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU - YABANCI DİLLER - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailc.k.saka@ktu.edu.tr
Telephone04623773782-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/c.k.saka
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailgsari@ktu.edu.tr
Telephone04623773692-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/gsari
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailmsezen@ktu.edu.tr
Telephone04623773718-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/msezen
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailkterzi@ktu.edu.tr
Telephone04623773693-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/kterzi
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailnihaluu@ktu.edu.tr
Telephone
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/nihaluu
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailzeynepyahyaoglu@ktu.edu.tr
Telephone04623773525-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/zeynepyahyaoglu
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailyalciner@ktu.edu.tr
Telephone04623773513-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/yalciner
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentMODERN DİLLER
E-Mailalimy@ktu.edu.tr
Telephone04623773673-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/alimy
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailyusufyildirim42@ktu.edu.tr
Telephone
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/yusufyildirim42
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailecuvalci@ktu.edu.tr
Telephone04623773517-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ecuvalci
Duty
UnitYABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
DepartmentYABANCI DİLLER
YABANCI DİLLER
E-Mailumityurduseven@ktu.edu.tr
Telephone04623773692-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/umityurduseven