BÖLÜM
ÖĞRENCİ
TRT Trabzon Radyo Programı
Öğr. Gör. Bayram DÜNDAR 14.12.2023 tarihinde, TRT Trabzon Radyo’sunda “Hayatın İçinden” programına “Engellilerde Fizyoterapinin Önemi” konusunda bilgi vermek üzere konuşmacı olarak katıldı. Engel gruplarının sınıflandırılması, farklı engel gruplarına karşı o engel grubuna özgü geliştirilmiş olan Fizyoterapi ve Rehabilitasyon tedavi yöntemleri ve erken müdahalenin önemi konularında bilgi paylaşımı yapıldı.
21 Aralık 2023
Dr. Öğr. Üyesi Murat Emirzeoğlu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği tarafından düzenlenen değerlendirici eğitimine katıldı.
24 Temmuz 2024
Dr. Öğr. Üyesi Murat Emirzeoğlu 29. Avrupa Spor Bilimleri Kongresi?nde sözlü bildiri sunumu gerçekleştirdi.
24 Temmuz 2024
10-16 Mayıs Engelliler Haftası?nda, TRT Trabzon Radyosunda Çocukluk Çağı Engelliliklerinde Erken Tanı ve Erken Müdahale? başlıklı röportaj verilmiştir.
24 Temmuz 2024
KALİTE SÜREÇLERİNDE PUKÖ DÖNGÜSÜ konusunda bilgilendirme sunumu gerçekleştirilmiştir.
05 Temmuz 2024
Sözlü bildiride sunulan çalışmalarda yaşamın erken döneminde bebeklerin nörolojik durumunu değerlendirmeyi hedefleyen ölçekler arasındaki ilişki incelenmiştir.
25 Haziran 2024
Eğitimde Kaşif Bebekler Erken Müdahale Programının teorik alt yapısı, araştırma makalesi sonuçları ve uygulama videoları anlatılmıştır.
25 Haziran 2024
Erken çocukluk döneminde gelişimsel teoriler konusunda bilgiler verildikten sonra bu teorilerin pratikte nasıl yorumlanabileceği vaka örnekleri ile anlatılmıştır.
25 Haziran 2024
Dr. Öğr. Üyesi Umut APAYDIN Avrasya Üniversitesi tarafından 12.06.2024 tarihinde düzenlenen, 1. Ulusal Katılımlı Pediatrik Rehabilitasyon Sempozyumu'na katılmıştır.
24 Haziran 2024
Öğr. Gör. Bayram DÜNDAR Avrasya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyonda Kariyer Günlerine Davetli Konuşmacı olarak katılmıştır.
29 Mayıs 2024
Fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü iç ve dış paydaşlarıyla toplantı gerçekleştirdi.
16 Mayıs 2024
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü bir gezi etkinliği gerçekleştirdi.
13 Mayıs 2024
Doç. Dr. Arzu Erden KTÜ Sporcu Sağlığı ve Egzersiz Fizyolojisi Kulübü tarafından düzenlenen etkinlikte Beden Farkındalığı Atölyesi eğitimini gerçekleştirmiştir.
09 Mayıs 2024