Akademik Personel

GöreviSAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ - DEKAN
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
BölümBESLENME VE DİYETETİK
Anabilim Dalı
E-Postabahittin@ktu.edu.tr
Telefon04623778836-04623778858
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/bahittin
GöreviSAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ - DEKAN YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
BölümBESLENME VE DİYETETİK
Anabilim DalıBESLENME VE DİYETETİK
E-Postansguler@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/nsguler
GöreviSAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ - ENSTİTÜ MÜDÜR YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
BölümBESLENME VE DİYETETİK
Anabilim DalıBESLENME VE DİYETETİK
E-Postaselim.demir@ktu.edu.tr
Telefon04623778839-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/selim.demir
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
BölümBESLENME VE DİYETETİK
Anabilim DalıBESLENME VE DİYETETİK
E-Postagulsen.delikanli@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/gulsen.delikanli
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
BölümBESLENME VE DİYETETİK
Anabilim DalıBESLENME VE DİYETETİK
E-Postaozlemtok@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ozlemtok
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
BölümBESLENME VE DİYETETİK
Anabilim Dalı
E-Postaelifadanur@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/elifadanur
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
BölümBESLENME VE DİYETETİK
Anabilim Dalı
E-Postanazlinuraslan@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/nazlinuraslan
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
BölümBESLENME VE DİYETETİK
Anabilim Dalı
E-Postameldakangalgil@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/meldakangalgil
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
BölümBESLENME VE DİYETETİK
Anabilim DalıBESLENME VE DİYETETİK
E-Postakatip.korkmaz@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/katip.korkmaz
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
BölümBESLENME VE DİYETETİK
Anabilim Dalı
E-Postaelifyayli@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/elifyayli