Akademik Personel

Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıBİYOİSTATİSTİK VE TIP BİLİŞİMİ
E-Postazelihaaydinkasap@ktu.edu.tr
Telefon04623775679-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/zelihaaydinkasap
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıHEMŞİRELİK
E-Postaelifbulut@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/elifbulut
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıCERRAHİ HASTALIKLAR HEMŞİRELİĞİ
E-Postagulcakir@ktu.edu.tr
Telefon04623778988-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/gulcakir
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıFARMAKOLOJİ
E-Postairemcavusoglu@ktu.edu.tr
Telefon04623777852-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/iremcavusoglu
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMŞİRELİĞİ
E-Postabaharcolak@ktu.edu.tr
Telefon04623778860-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/baharcolak
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıTIBBİ MİKROBİYOLOJİ
E-Postaincidurukan@ktu.edu.tr
Telefon04623777786-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/incidurukan
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıTIBBİ BİYOLOJİ
E-Postaidriser@ktu.edu.tr
Telefon04623777957-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/idriser
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıTİBBİ BİYOKİMYA
E-Postasenizdogramaci@ktu.edu.tr
Telefon04623777889-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/senizdogramaci
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıECZACILIKTA BİYOKİMYA
E-Postaseydaakkaya@ktu.edu.tr
Telefon04623778815-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/seydaakkaya
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıFARMAKOGNOZİ
E-Postabusra.yayli@ktu.edu.tr
Telefon04623778849-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/busra.yayli
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıHİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
E-Postaalikulaber@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/alikulaber
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıFİZYOLOJİ
E-Postaesrasekerci@ktu.edu.tr
Telefon04623777755-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/esrasekerci
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıTİBBİ BİYOKİMYA
E-Postaneslihansaglam@ktu.edu.tr
Telefon04623777889-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/neslihansaglam
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıTİBBİ BİYOKİMYA
E-Postaelifsahin@ktu.edu.tr
Telefon04623777889-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/elifsahin
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıHEMŞİRELİK ESASLARI VE YÖNETİM
E-Postacigdemtorun@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/cigdemtorun
Görevi
Görevli Olduğu BirimSAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıBİYOİSTATİSTİK VE TIP BİLİŞİMİ
E-Postaserbulentu@ktu.edu.tr
Telefon04623775679-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/serbulentu