2022 Yılı Düşünden Gerçeğine Proje Pazarı Başvuruları Uzatıldı !

KTÜ TTM tarafından organize edilen ve  “Düşünden Gerçeğine Proje Pazarı” adı altında KTÜ Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi’nde 25-27 Mayıs 2022 tarihlerinde düzenlenecek etkinliğe, üniversitemizin öğrencileri ile diğer üniversitelerin öğrencilerinin yanı sıra mezun olmuş ve girişimci adayı olarak projesini sunmak isteyen herkes katılabilecektir.


Son Başvuru tarihi olarak belirtilen 31 Mart 2022 tarihi yoğun ilgiden dolayı 20 Nisan 2022 tarihi mesai bitimine kadar uzatılmıştır.


Proje pazarına yapılan başvurular bir ön değerlendirmeye tabi tutulacak ve ön değerlendirmeyi geçenler 25-27 Mayıs 2022 tarihlerinde sergilenecektir. Sergilenen projeler ayrıca sanayici,  akademisyenler ve ilgili kuruluş temsilcilerinden oluşan tarafsız bir değerlendirme jürisi tarafından da değerlendirilerek, bir derecelendirmeye tabi tutulacak ve dereceye giren ilk üç projeye çeşitli ödüller verilecektir.


NOT:  Etkinliğe başvuru yapabilmek için başvuru formunu ,  https://www.ktu.edu.tr/projepazari-dusundengercegineprojepazaribasvuru sayfasındaki hususlara dikkat ederek doldurmanız ve projepazari@ktu.edu.tr adresine mail atmanız gerekmektedir.