DAİRE BAŞKANLIĞI
HİZMETLER
Üniversitemiz Dekan Yardımcıları ile Pedagojik Formasyon Toplantısı Gerçekleştirildi.
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı ev sahipliğinde 01.12.2023 Cuma günü saat 15.00'da Pedagojik Formasyon Koordinatörü Sayın Prof. Dr. Yakup KOLCUOĞLU başkanlığında Pedagojik Formasyon Birimi Üyesi Öğrenci İşleri Daire Başkanı Sayın Mustafa GENÇ ile birlikte Orman Fakültesi Dekan Yrd. Dr. Öğr. Üyesi Sayın İbrahim YILDIRIM, Mühendislik Fakültesi Dekan Yrd. Doç. Dr. Sayın Temel VAROL, Of Teknoloji Fakültesi Dekan Yrd. Prof. Dr. Sayın Erol İSKENDER, Edebiyat Fakültesi Dekan Yrd. Doç. Dr. Sayın Badegül CAN EMİR, İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesi Dekan Yrd. Doç. Dr. Sayın Abdullah UZUN, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yrd. Prof. Dr. Sayın Neslihan SARUHAN GÜLER'in değerli katılımlarıyla Pedagojik Formasyon ile ilgili sorunlar, talepler ve öneriler görüşüldü. Sayın Dekan Yardımcılarımıza toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.
04 Aralık 2023
Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi, Mezun Başarı Atlası Sistemi Değerlendirmelerine Göre, 62 Üniversite Arasında 5. Sırada Yer Aldı.
18 Temmuz 2024
Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Tarafından Görevlendirilen Heyet Üniversitemize, Kurumsal Akreditasyon Programı Ara Değerlendirme Ziyareti Gerçekleştirdi.
18 Temmuz 2024
Üniversitemiz, QS Avrupa 2025 sıralamasında hem Avrupa hem de Batı Asya Ülkeleri arasında bulunduğu seviyeyi yukarılara taşıdı.
17 Temmuz 2024
Mezunlarımıza yönelik projelerimizi, işbirliklerimizi, mezun memnuniyetlerini ve işveren memnuniyetlerini değerlendirmek üzere saha ziyareti gerçekleştirdik.
05 Temmuz 2024
Üniversitemiz Kalite Komisyonu Tarafından Hazırlanan "Uygulamalı Strateji ve Kalite Eğitimi"nin İlk Dersini Rektörümüz Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI Verdi.
11 Haziran 2024
Araştırma Üniversitesi Eylem Planı 1. İzleme Toplantısı Rektörümüz Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI başkanlığında gerçekleştirildi
07 Haziran 2024
Sağlık Bilimleri Alanında KTÜ Genç Bilim İnsanı Ödülü Arş. Gör. Aysun BAYRAM'a Verildi
03 Haziran 2024
Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ), geleceğin iş dünyasına ışık tutmayı hedefleyen Yenilikle Geleceğe Sektörel Oryantasyon ve Kariyer Günleri etkinliğine ev sahipliği yapıyor.
17 Mayıs 2024
Dil Eğitimi Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (DEDAK) tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Yabancı Diller Yüksekokulumuz, 2 yıllık akreditasyon almaya hak kazandı.
16 Mayıs 2024
"20 Temmuz Mutlu Barış Harekâtı'nın 50. Yıl Dönümünde Uluslararası Hukuk Bağlamında Kıbrıs" konferansı, KKTC Dışişleri Bakanı Tahsin ERTUĞRULOĞLU'nun katılımı ile gerçekleştirildi.
16 Mayıs 2024