erasmus+ öğrenci staj hareketliliği için başvuru formu - uyarılar

1) ZORUNLU G-MAIL HESABI: Başvuru yapabilmek için gmail uzantılı bir e-posta adresi kullanmanız zorunludur. Eğer gmail uzantılı bir e-posta adresiniz yoksa başvuru formuna geçmeden önce gmail uzantılı bir e-posta adresi açmanız gerekmektedir. Hotmail, outlook, windowslive ve icloud uzantılı e-posta adresleri ile zaman zaman e-posta alma veya gönderme konusunda sorun yaşanmaktadır. Bu sebeple sadece gmail uzantılı adresler kabul edilecektir.

2) BAŞVURUYLA İLGİLİ KİŞİSEL VERİLERİN YAYINLANMASI: Erasmus+ programı kapsamında seçim sonuçlarının şeffaf şekilde ilan edilmesi gerektiğinden, başvuru yapan öğrencilerin adları, soyadları ve öğrenci numaraları dahil olmak üzere başvurularıyla ilgili tüm bilgiler KTÜ Değişim Programları Koordinatörlüğü resmi internet sayfasında ilan edilir. Programa başvuru yapan ve elektronik başvuru sözleşmesini onaylayan tüm öğrenciler, başvurularıyla ilgili kişisel verilerinin yayınlamasını kabul etmiş olurlar.


LÜTFEN DİKKAT: Başvuru dönemleri birbirinden bağımsız değerlendirilmektedir. Genel akademik ortalaması sistemde '0' (sıfır) olarak görünen lisansüstü öğrenciler her başvuruda transkriptlerini başvuru formuna yükleyerek sunmak zorundadırlar. Daha önce başka bir başvuru kapsamında transkript sunulmuş olması dikkate alınmaz.