duyurular

11

Ocak

Erasmus+ UZEM Konsorsiyumu Personel Hareketliliği Başvuruları Başlamıştır

KTÜ Değişim Programları Koordinatörlüğü

 

Değerli Akademik, İdari ve Teknik Personelimiz,

KTÜ Erasmus+ UZEM Konsorsiyumu Personel Hareketliliği başvuruları başlamıştır.

Yalnızca KTÜ UZEM personelinin başvurusuna açık bir projedir. Başvurular Trabzon Üniversitesi'nin yürütücülüğünü üstlendiği, Üniversitemizin ise proje ortağı olarak yer aldığı Erasmus+ UZEM Konsorsiyumu çerçevesindeki projeler kapsamında alınmaktadır. İlgili projeler yalnızca Uzaktan Eğitim birimlerine özgü olduğu için farklı fakülte/enstitü/birimlerden başvuru kabul edilmemektedir.

Başvuru süreci iki farklı adım içermektedir. Başvuru yap butonuna tıkladığınızda açılan sayfa sizlere gerekli uyarıları/hatırlatmaları gösterecek ve iki adımı sırasıyla tamamlayacak şekilde yönlendirecektir, böylece başvurunuzu tamamlayabileceksiniz.

Rehberde anlatılan alanları tamamlamanız yeterlidir, başka alanlarla ilgili bir işlem yapmayınız. Başvuru adımlarını rehberde anlatıldığı şekilde tamamlamayan adayların başvurusu geçersiz sayılacaktır.

*Aşağıda linki verilen duyuru resmi tebligat niteliğindedir. Başvuru, değerlendirme kriterleri ve diğer tüm detaylar için aşağıdaki linkte yer alan duyuruyu inceleyiniz.

Başvuru yapmadan önce lütfen duyuruyu okuduğunuzdan ve başvuru rehberini incelediğinizden emin olunuz.

 

                   

 


İletişim

Öğr.Gör. Onur AYDIN
Erasmus+ Personel Hareketliliği Sorumlusu
ktu.iro.aydin@gmail.com

 

KTÜ Değişim Programları Koordinatörlüğü