duyurular

16

Şubat

2022 Projesi Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği 3. Başvuru Dönemi Kabul Mektubu Sunan Öğrencilerin Nihai Listesi

Değişim Programları Koordinatörlüğü - Erasmus+ Programı


Değerli öğrencilerimiz,

Bu duyuru 2022 Projesi Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği 3. Başvuru Dönemi kapsamında daha önce asil olarak seçilen öğrencileri ilgilendirmektedir.

İlgili proje numarası: 2022-1-TR01-KA131-HED-000053711KABUL MEKTUBU SUNAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ VE KABUL MEKTUBU TESLİM SÜRESİNİN SONA ERMESİ

- Web sitemizden daha önce duyurulduğu gibi kabul mektubu teslim süresi daha önce son tarih olarak ilan edilen 15 Şubat 2024 Perşembe günü saat 16:00 itibariyle sona ermiştir. Koordinatörlüğümüze yeteri kadar kabul mektubu teslim edildiği için koordinatörlük kararıyla süre daha fazla uzatılmayacaktır.

- Bu duyuruda, daha önce ilan edilen son tarih olan 15 Şubat 2024 Perşembe günü saat 16:00’ya kadar kabul mektubunu ilgili Google forms’a yükleyen öğrencilerin listesi yer almaktadır.  

- 2022 Projesi Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği 3. Başvuru Dönemi kapsamında koordinatörlüğümüze kabul mektubu sunan tüm öğrencilerin listesi için tıklayınız. Listede CTRL+F tuşlarıyla öğrenci numaranızı aratarak durumunuzu görebilirsiniz. Listeyi düzgün şekilde görüntüleyebilmeniz için masaüstü veya dizüstü bilgisayar kullanmanız tavsiye edilir.KABUL MEKTUBU SUNAN ASİL ÖĞRENCİLER İÇİN SÜREÇ

KABUL MEKTUPLARI UYGUN OLAN ASİL ÖĞRENCİLER: Kabul mektubunu sunan ve belgesi format olarak uygun olan asil öğrencilerle önümüzdeki süreci anlatan bilgilendirme toplantısı video kaydı, Erasmus e-belge sistemine giriş bilgileri ve e-devlet başvuru portalına (THY indirim kodu ve karekodlu vize belgesi için zorunludur) kayıt linki e-posta yoluyla bu hafta içerisinde paylaşılacaktır. E-postayı alacak öğrenciler sistem üzerinden Erasmus+ ile ilgili belgeleri hazırlamaya başlayabileceklerdir.

KABUL MEKTUPLARINDA EKSİKLERİ OLAN ASİL ÖĞRENCİLER: Bu durumdaki öğrencilerin ekteki excel tablosundaki ilgili satırda yazılı eksiklerini en kısa sürede tamamlayarak, eksikleri tamamlanmış kabul mektuplarını e-posta ekinde Öğr.Gör. Şener KARAOSMANOĞLU’na göndermeleri gerekmektedir. Bu durumdaki öğrenciler eksiklerini tamamlayana kadar Erasmus e-belge sistemine tanımlanmayacaklardır. Eksiklerini tamamlayan öğrenciler e-belge sistemine tanımlanacaklardır. Bu gruptaki öğrencilerle de önümüzdeki süreci anlatan bilgilendirme toplantısı video kaydı ve e-devlet başvuru portalına (THY indirim kodu ve karekodlu vize belgesi için zorunludur) kayıt linki e-posta yoluyla paylaşılacaktır.İRTİBAT BİLGİSİ

Öğr. Gör. Şener KARAOSMANOĞLU
Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği Sorumlusu
E-Posta: sener.karaosmanoglu@gmail.com

Yazışmaların kayıt altında olabilmesi için tüm iletişim e-posta ile sağlanacaktır. E-postalarınıza hafta içi 48 saat içerisinde dönüş yapılacaktır. Yoğun dönemlerde bu süre uzayabilir. Lütfen gönderdiğiniz e-postaya cevap almadan aynı konuda ikinci bir e-posta göndermeyiniz.

* Ofisimizle irtibata geçerken, başvuru aşamasında sisteme girdiğiniz gmail uzantılı e-posta adresinizi kullanmanız beklenmektedir çünkü hotmail, outlook, windowslive ve icloud uzantılı e-posta adresleri ile çoğu zaman e-posta alma veya gönderme konusunda sorun yaşanmaktadır. 

KTÜ DEĞİŞİM PROGRAMLARI KOORDİNATÖRLÜĞÜ