duyurular

24

Mayıs

2022 Projesi 2. Başvuru Dönemi Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği Kabul Mektubu Sunan Öğrencilerin Nihai Listesi

KTÜ Değişim Programları Koordinatörlüğü

Değerli öğrencilerimiz,

Bu duyuru 2022 Projesi Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği 2. Başvuru Dönemi kapsamında daha önce asil veya yedek olarak seçilen öğrencileri ilgilendirmektedir. İlgili proje numarası: 2022-1-TR01-KA131-HED-000053711

* Bu duyuru, Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği 2021 Projesi 4. Başvuru Dönemi öğrencilerini ilgilendirmemektedir.  

 


KABUL MEKTUBU SUNAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ VE KABUL MEKTUBU TESLİM SÜRESİNİN SONA ERMESİ

- Web sitemizden daha önce duyurulduğu gibi kabul mektubu teslim süresi daha önce son tarih olarak ilan edilen 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü saat 16:00 itibariyle sona ermiştir. Seçim sonuçlarının açıklandığı duyuruda daha önce ilan edildiği gibi, takvim uygun olmadığından süre daha fazla uzamayacaktır.

- Bu duyuruda, daha önce ilan edilen son tarih olan 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü saat 16:00’ya kadar kabul mektubunu ilgili Google forms’a yükleyen öğrencilerin listesi yer almaktadır.  

- 2022 Projesi Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği 2. Başvuru Dönemi kapsamında koordinatörlüğümüze kabul mektubu sunan tüm öğrencilerin listesi için tıklayınız. Listede CTRL+F tuşlarıyla öğrenci numaranızı aratarak durumunuzu görebilirsiniz. Listeyi düzgün şekilde görüntüleyebilmeniz için masaüstü veya dizüstü bilgisayar kullanmanız tavsiye edilir.

 


KABUL MEKTUBU SUNAN ASİL VE YEDEK ÖĞRENCİLER İÇİN SÜREÇ

ASİL ÖĞRENCİLER: Kabul mektubunu sunan ve belgesi format olarak uygun olan asil öğrencilerle halihazırda önümüzdeki süreci anlatan bilgilendirme toplantısı video kaydı ve Erasmus e-belge sistemine giriş bilgileri e-posta yoluyla paylaşılmıştır. Bu öğrenciler şu anda Erasmus e-belge sistemini kullanabilecek durumdadırlar.

YEDEK ÖĞRENCİLER: Kabul mektubunu sunan tüm yedek öğrenciler asil listeye çıkmışlardır. En kısa süre içerisinde yedekten asile çıkan öğrenciler de üniversitemizin Erasmus+ e-belge sistemine ayrıca tanımlanacaklardır. Ayrıca yedekten asile çıkan öğrencilerle önümüzdeki süreci anlatan bilgilendirme toplantısı video kaydı ve Erasmus e-belge sistemine giriş bilgileri de en kısa süre içerisinde e-posta yoluyla paylaşılacaktır. Sisteme tanımlanan yedekten asile çıkan öğrenciler e-belge sistemi üzerinden Erasmus+ işlemlerine bu şekilde başlayabileceklerdir.

EKSİKLERİ OLAN ASİL VE YEDEK ÖĞRENCİLER: Bu durumdaki öğrencilerin ekteki excel tablosundaki ilgili satırda yazılı eksiklerini en kısa sürede tamamlayarak, eksikleri tamamlanmış kabul mektuplarını e-posta ekinde Öğr.Gör. Şener KARAOSMANOĞLU’na göndermeleri gerekmektedir. Bu durumdaki öğrenciler eksiklerini tamamlayana kadar Erasmus e-belge sistemine tanımlanmayacaklardır. Eksiklerini tamamlayan öğrenciler e-belge sistemine tanımlanacaklardır.

 


İRTİBAT BİLGİSİ

Öğr. Gör. Şener KARAOSMANOĞLU
Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği Sorumlusu
E-Posta: sener.karaosmanoglu@gmail.com

Yazışmaların kayıt altında olabilmesi için tüm iletişim e-posta ile sağlanacaktır. E-postalarınıza hafta içi 48 saat içerisinde dönüş yapılacaktır. Lütfen gönderdiğiniz e-postaya cevap almadan aynı konuda ikinci bir e-posta göndermeyiniz.

* Ofisimizle irtibata geçerken, başvuru aşamasında sisteme girdiğiniz gmail uzantılı e-posta adresinizi kullanmanız beklenmektedir çünkü hotmail, outlook, windowslive ve icloud uzantılı e-posta adresleri ile çoğu zaman e-posta alma veya gönderme konusunda sorun yaşanmaktadır. 

KTÜ DEĞİŞİM PROGRAMLARI KOORDİNATÖRLÜĞÜ