duyurular

10

Mart

2022-2023 Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği 1. Başvuru Dönemi - Kabul Mektubu Sunan Öğrencilerin Nihai Listesi

KTÜ Değişim Programları Koordinatörlüğü

Değerli öğrencilerimiz,

Bu duyuru 2022-2023 Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği 1. Başvuru Dönemi kapsamında daha önce asil veya yedek olarak seçilen öğrencileri ilgilendirmektedir. İlgili proje numarası: 2022-1-TR01-KA131-HED-000053711

* Bu duyuru 3 Mart 2023 tarihinde online dil sınavına giren öğrencileri ilgilendirmemektedir.  
 KABUL MEKTUBU SUNAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ VE KABUL MEKTUBU TESLİM SÜRESİNİN SONA ERMESİ

- Web sitemizden daha önce duyurulduğu gibi ilk ilan edilen son tarih olan 13 Şubat 2023 tarihi, yine aynı tarihte 10 Mart 2023 Cuma günü saat 16:00’ya kadar uzatılmıştı. Süre daha fazla uzamayacaktır. 2022-2023 Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği 1. Başvuru Dönemi için kabul mektubu teslim süresi 10 Mart 2023 Cuma günü saat 16:00 itibariyle sona ermiştir.

- Bu duyuruda, hem ilk ilan edilen son tarih olan 13 Şubat 2023 tarihine kadar kabul mektubu sunan öğrencilerin bilgilerinin hem de uzatılan son tarih olan 10 Mart 2023 Cuma günü saat 16:00’ya kadar kabul mektubunu sunan öğrencilerin bilgilerinin yer aldığı liste ilan edilmiştir.

- 2022-2023 Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği 1. Başvuru Dönemi kapsamında koordinatörlüğümüze kabul mektubu sunan tüm öğrencilerin listesi için tıklayınız. Listede CTRL+F tuşlarıyla öğrenci numaranızı aratarak durumunuzu görebilirsiniz. Listeyi düzgün şekilde görüntüleyebilmeniz için masaüstü veya dizüstü bilgisayar kullanmanız tavsiye edilir.
 UZATILAN SÜRE İÇERİSİNDE KABUL MEKTUBU SUNAN ASİL VE YEDEK ÖĞRENCİLER İÇİN SÜREÇ


ASİL ÖĞRENCİLER: Uzatılan süre içerisinde kabul mektubunu sunan asil öğrencilerle halihazırda önümüzdeki süreci anlatan bilgilendirme toplantısı video kaydı ve Erasmus e-belge sistemine giriş bilgileri e-posta yoluyla paylaşılmıştır. Bu öğrenciler şu anda Erasmus e-belge sistemini kullanabilecek durumdadırlar.

YEDEK ÖĞRENCİLER: Uzatılan süre içerisinde kabul mektubunu sunan tüm yedek öğrenciler asil listeye çıkmışlardır. Önümüzdeki hafta içerisinde yedekten asile çıkan öğrenciler de üniversitemizin Erasmus+ e-belge sistemine ayrıca tanımlanacaklardır. Ayrıca yedekten asile çıkan öğrencilerle önümüzdeki süreci anlatan bilgilendirme toplantısı video kaydı ve Erasmus e-belge sistemine giriş bilgileri önümüzdeki hafta içerisinde e-posta yoluyla paylaşılacaktır. Sisteme tanımlanan yedekten asile çıkan öğrenciler e-belge sistemi üzerinden Erasmus+ işlemlerine bu şekilde başlayabileceklerdir.
 İRTİBAT BİLGİSİ

Öğr. Gör. Şener KARAOSMANOĞLU
Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği Sorumlusu
E-Posta: sener.karaosmanoglu@gmail.com

Yazışmaların kayıt altında olabilmesi için tüm iletişim e-posta ile sağlanacaktır. E-postalarınıza hafta içi aynı gün veya ertesi gün dönüş yapılacaktır. Lütfen gönderdiğiniz e-postaya cevap almadan aynı konuda ikinci bir e-posta göndermeyiniz.

* Ofisimizle irtibata geçerken, başvuru aşamasında sisteme girdiğiniz gmail uzantılı e-posta adresinizi kullanmanız beklenmektedir çünkü hotmail, outlook, windowslive ve icloud uzantılı e-posta adresleri ile çoğu zaman e-posta alma veya gönderme konusunda sorun yaşanmaktadır. 

KTÜ DEĞİŞİM PROGRAMLARI KOORDİNATÖRLÜĞÜ