duyurular

24

Mart

2021 Projesi Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği 3. Başvuru Dönemi - Kabul Mektubu Sunan Öğrencilerin Nihai Listesi

KTÜ Değişim Programları Koordinatörlüğü

Değerli öğrencilerimiz,

Bu duyuru 2021 Projesi Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği 3. Başvuru Dönemi kapsamında daha önce güz dönemi içerisinde asil veya yedek olarak seçilen öğrencileri ilgilendirmektedir.

İlgili proje numarası: 2021-1-TR01-KA131-HED-000005030

* Bu duyuru 3 Mart 2023 tarihinde online dil sınavına giren öğrencileri ilgilendirmemektedir.  
 KABUL MEKTUBU SUNAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ VE KABUL MEKTUBU TESLİM SÜRESİNİN SONA ERMESİ

- Web sitemizden daha önce duyurulduğu gibi ilk ilan edilen son tarih olan 28 Şubat 2023 tarihi, yine aynı tarihte 24 Mart 2023 Cuma günü saat 16:00’ya kadar uzatılmıştı. Süre daha fazla uzamayacaktır. 2021 Projesi Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği 3. Başvuru Dönemi için kabul mektubu teslim süresi 24 Mart 2023 Cuma günü saat 16:00 itibariyle sona ermiştir.

- Bu duyuruda, hem ilk ilan edilen son tarih olan 28 Şubat 2023 tarihine kadar kabul mektubu sunan öğrencilerin bilgilerinin hem de uzatılan son tarih olan 24 Mart 2023 Cuma günü saat 16:00’ya kadar kabul mektubunu sunan öğrencilerin bilgilerinin yer aldığı liste ilan edilmiştir.

- 2021 Projesi Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği 3. Başvuru Dönemi kapsamında koordinatörlüğümüze kabul mektubu sunan tüm öğrencilerin listesi için tıklayınız. Listede CTRL+F tuşlarıyla öğrenci numaranızı aratarak durumunuzu görebilirsiniz. Listeyi düzgün şekilde görüntüleyebilmeniz için masaüstü veya dizüstü bilgisayar kullanmanız tavsiye edilir.
 UZATILAN SÜRE İÇERİSİNDE KABUL MEKTUBU SUNAN ASİL VE YEDEK ÖĞRENCİLER İÇİN SÜREÇ


ASİL ÖĞRENCİLER: Uzatılan süre içerisinde kabul mektubunu sunan asil öğrencilerle halihazırda önümüzdeki süreci anlatan bilgilendirme toplantısı video kaydı ve Erasmus e-belge sistemine giriş bilgileri e-posta yoluyla paylaşılmıştır. Bu öğrenciler şu anda Erasmus e-belge sistemini kullanabilecek durumdadırlar.

YEDEK ÖĞRENCİLER: Uzatılan süre içerisinde kabul mektubunu sunan tüm yedek öğrenciler asil listeye çıkmışlardır. Yedekten asile çıkan öğrencilerle de halihazırda önümüzdeki süreci anlatan bilgilendirme toplantısı video kaydı ve Erasmus e-belge sistemine giriş bilgileri e-posta yoluyla paylaşılmıştır. Bu öğrenciler şu anda Erasmus e-belge sistemini kullanabilecek durumdadırlar.
 İRTİBAT BİLGİSİ

Öğr. Gör. Şener KARAOSMANOĞLU
Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği Sorumlusu
E-Posta: sener.karaosmanoglu@gmail.com

Yazışmaların kayıt altında olabilmesi için tüm iletişim e-posta ile sağlanacaktır. E-postalarınıza hafta içi aynı gün veya ertesi gün dönüş yapılacaktır. Lütfen gönderdiğiniz e-postaya cevap almadan aynı konuda ikinci bir e-posta göndermeyiniz.

* Ofisimizle irtibata geçerken, başvuru aşamasında sisteme girdiğiniz gmail uzantılı e-posta adresinizi kullanmanız beklenmektedir çünkü hotmail, outlook, windowslive ve icloud uzantılı e-posta adresleri ile çoğu zaman e-posta alma veya gönderme konusunda sorun yaşanmaktadır. 

KTÜ DEĞİŞİM PROGRAMLARI KOORDİNATÖRLÜĞÜ