duyurular

28

Şubat

2021 Projesi Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği 3. Başvuru Dönemi - Kabul Mektubu Sunan Öğrencilerin Listesi ve Süre Uzatımı

KTÜ Değişim Programları Koordinatörlüğü

Değerli öğrencilerimiz,

Bu duyuru 2021 Projesi Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği 3. Başvuru Dönemi kapsamında daha önce asil veya yedek olarak seçilen öğrencileri ilgilendirmektedir. 2022 projesi kapsamında seçilen öğrencileri ilgilendirmemektedir.
 KABUL MEKTUBU TESLİM SÜRESİNİN UZATILMASI

2021 Projesi Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği 3. Başvuru Dönemi için kabul mektubu teslim süresi 24 Mart 2023 Cuma günü saat 16:00’ya kadar uzatılmıştır.

  1. Henüz kabul mektubu sunamayan asil ve yedek öğrenciler yeni belirlenen bu son tarihe kadar kabul mektuplarını sunabilirler. İlk kez kabul mektubu sunacak öğrenciler kabul mektuplarını seçim sonuçlarının ilan edildiği duyurudaki Google Forms sistemine yüklemelidirler. İlgili duyuru için tıklayınız.
  2. İlk verilen son tarihe kadar kabul mektuplarını sunan asil ve yedek öğrenciler de eğer dilerlerse yeni belirlenen son tarihe kadar ülke veya kurum değişikliği yaparak başka bir kabul mektubu sunabilirler. Değişiklik yapacak öğrenciler yeni kabul mektuplarını e-posta ekinde Öğr. Gör. Şener KARAOSMANOĞLU'na göndermelidirler ve değişiklik yapmak istediklerini belirtmelidirler.
     


KABUL MEKTUBU SUNAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ 

İlk ilan edilen son tarih olan 28 Şubat 2023 Salı günü saat 16:00’ya kadar koordinatörlüğümüze kabul mektubu sunan öğrencilerin listesi için tıklayınız. İlgili listeden kabul mektubunuzun uygunluğunu kontrol edebilirsiniz. Kabul mektubunuz format olarak uygun değilse yapmanız gerekenler de ilgili listede açıklanmıştır.
 KABUL MEKTUBU SUNAN ÖĞRENCİLER İÇİN SÜREÇ

  1. İlk ilan edilen son tarihe kadar kabul mektubunu sunan asil ve yedekten asile çıkan öğrenciler için bu hafta içerisinde online olacak şekilde önümüzdeki süreci anlatan bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir. Toplantı ön kayıtlı olacaktır ve toplantı video kaydı kabul mektubu sunan öğrencilerle e-posta yoluyla link olarak paylaşılacaktır.  
  2. Online toplantı sonrası kabul mektubu sunan asil ve yedekten asile çıkan öğrenciler bu hafta içerisinde üniversitemizin Erasmus+ e-belge sistemine tanımlanacaklardır. Tanımlama yapılan öğrencilerle sisteme giriş bilgileri e-posta yoluyla bu hafta içerisinde paylaşılacaktır. Sisteme tanımlanan öğrenciler e-belge sistemi üzerinden Erasmus+ işlemlerine başlayabileceklerdir.

* Tüm yeni gelişmeler web sitemizden ilan edilecektir.
 İRTİBAT BİLGİSİ

Öğr. Gör. Şener KARAOSMANOĞLU
Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği Sorumlusu
E-Posta: sener.karaosmanoglu@gmail.com

Yazışmaların kayıt altında olabilmesi için tüm iletişim e-posta ile sağlanacaktır. E-postalarınıza hafta içi aynı gün veya ertesi gün dönüş yapılacaktır. Lütfen gönderdiğiniz e-postaya cevap almadan aynı konuda ikinci bir e-posta göndermeyiniz.

* Ofisimizle irtibata geçerken, başvuru aşamasında sisteme girdiğiniz gmail uzantılı e-posta adresinizi kullanmanız beklenmektedir çünkü hotmail, outlook, windowslive ve icloud uzantılı e-posta adresleri ile çoğu zaman e-posta alma veya gönderme konusunda sorun yaşanmaktadır. 

KTÜ DEĞİŞİM PROGRAMLARI KOORDİNATÖRLÜĞÜ