Academic Staff

DutyORMAN FAKÜLTESİ - ORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ - ORMAN ENDÜSTRİ MAKİNALARI VE İŞLETME - ANABİLİM DALI BAŞKANI
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN ENDÜSTRİ MAKİNALARI VE İŞLETME
E-Mailakyuz@ktu.edu.tr
Telephone04623771523-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/akyuz
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ODUN MEKANİĞİ VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailnay@ktu.edu.tr
Telephone04623771507-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/nay
DutyFEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ - ENSTİTÜ MÜDÜR YARDIMCISI
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ODUN MEKANİĞİ VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailiaydin@ktu.edu.tr
Telephone04623771528-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/iaydin
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ODUN MEKANİĞİ VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailcolak@ktu.edu.tr
Telephone04623771530-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/colak
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ODUN MEKANİĞİ VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailgursel@ktu.edu.tr
Telephone04623771531-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/gursel
DutyTRABZON MESLEK YÜKSEKOKULU - MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN ÜRÜNLERİ KİMYASI VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailideniz@ktu.edu.tr
Telephone04623771520-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ideniz
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ODUN MEKANİĞİ VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailadonmez@ktu.edu.tr
Telephone04623773127-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/adonmez
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN ÜRÜNLERİ KİMYASI VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailgkaya@ktu.edu.tr
Telephone04623771525-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/gkaya
DutyORMAN FAKÜLTESİ - ORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ - ODUN MEKANİĞİ VE TEKNOLOJİSİ - ANABİLİM DALI BAŞKANI
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ODUN MEKANİĞİ VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailkhulya@ktu.edu.tr
Telephone04623771522-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/khulya
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN ÜRÜNLERİ KİMYASI VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailkirci@ktu.edu.tr
Telephone04623771509-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/kirci
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ODUN MEKANİĞİ VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailnemli@ktu.edu.tr
Telephone04623771508-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/nemli
DutyORMAN FAKÜLTESİ - ORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ - BÖLÜM BAŞKANI
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN ÜRÜNLERİ KİMYASI VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailondaral@ktu.edu.tr
Telephone04623771524-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ondaral
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN ENDÜSTRİ MAKİNALARI VE İŞLETME
E-Mailturgay@ktu.edu.tr
Telephone04623771527-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/turgay
DutyORMAN FAKÜLTESİ - DEKAN
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN BİYOLOJİSİ VE ODUN KORUMA TEKNOLOJİSİ
E-Mailtemiz@ktu.edu.tr
Telephone04623772801-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/temiz
DutyFEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ - - LİF VE KAĞIT TEKNOLOJİLERİ - ANABİLİM DALI BAŞKANI
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN ÜRÜNLERİ KİMYASI VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailusta@ktu.edu.tr
Telephone04623771511-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/usta
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN BİYOLOJİSİ VE ODUN KORUMA TEKNOLOJİSİ
E-Mailsibelyildiz@ktu.edu.tr
Telephone04623771510-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/sibelyildiz
DutyORMAN FAKÜLTESİ - ORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ - ORMAN BİYOLOJİSİ VE ODUN KORUMA TEKNOLOJİSİ - ANABİLİM DALI BAŞKANI
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN BİYOLOJİSİ VE ODUN KORUMA TEKNOLOJİSİ
E-Mailyildiz@ktu.edu.tr
Telephone04623771524-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/yildiz
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN ENDÜSTRİ MAKİNALARI VE İŞLETME
E-Mailiakyuz@ktu.edu.tr
Telephone04623771529-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/iakyuz
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN ENDÜSTRİ MAKİNALARI VE İŞLETME
E-Mailaytac@ktu.edu.tr
Telephone04623771513-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/aytac
DutyORMAN FAKÜLTESİ - ORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ODUN MEKANİĞİ VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailsdemirel@ktu.edu.tr
Telephone04623772849-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/sdemirel
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ODUN MEKANİĞİ VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailcenk@ktu.edu.tr
Telephone04623771519-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/cenk
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN BİYOLOJİSİ VE ODUN KORUMA TEKNOLOJİSİ
E-Mailgezer@ktu.edu.tr
Telephone04623771532-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/gezer
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN BİYOLOJİSİ VE ODUN KORUMA TEKNOLOJİSİ
E-Mailoozgenc@ktu.edu.tr
Telephone04623773733-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/oozgenc
DutyORMAN FAKÜLTESİ - ORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN ÜRÜNLERİ KİMYASI VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailuderya@ktu.edu.tr
Telephone04623772800-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/uderya
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN ENDÜSTRİ MAKİNALARI VE İŞLETME
E-Mailkucuncu@ktu.edu.tr
Telephone04623771506-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/kucuncu
DutyORMAN FAKÜLTESİ - DEKAN YARDIMCISI
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN ENDÜSTRİ MAKİNALARI VE İŞLETME
E-Mailibrahim@ktu.edu.tr
Telephone04623772803-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ibrahim
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ODUN MEKANİĞİ VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailselo@ktu.edu.tr
Telephone04623773146-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/selo
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ODUN MEKANİĞİ VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailugurbilgin@ktu.edu.tr
Telephone04623771541-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ugurbilgin
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ODUN MEKANİĞİ VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailugurbirinci@ktu.edu.tr
Telephone
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ugurbirinci
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN ENDÜSTRİ MAKİNALARI VE İŞLETME
E-Mailozlembalcik@ktu.edu.tr
Telephone
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ozlembalcik
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ODUN MEKANİĞİ VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailaydindemir@ktu.edu.tr
Telephone04623778464-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/aydindemir
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN BİYOLOJİSİ VE ODUN KORUMA TEKNOLOJİSİ
E-Mailnurerdeyer@ktu.edu.tr
Telephone
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/nurerdeyer
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN BİYOLOJİSİ VE ODUN KORUMA TEKNOLOJİSİ
E-Mailgkose@ktu.edu.tr
Telephone04623771538-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/gkose
Duty
UnitORMAN FAKÜLTESİ
DepartmentORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ORMAN ÜRÜNLERİ KİMYASI VE TEKNOLOJİSİ
E-Mailbilgeyilmaz@ktu.edu.tr
Telephone04623771539-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/bilgeyilmaz