PROF. DR.
MUALLA YALÇINKAYA
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
JEODEZİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
EMİNE TANIR KAYIKÇI
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
JEODEZİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
FARUK YILDIRIM
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
JEODEZİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
FEVZİ KARSLI
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
FOTOGRAMETRİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
ERTAN GÖKALP
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ÖLÇME TEKNİĞİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
ÇETİN CÖMERT
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KARTOGRAFYA ANABİLİM DALI
PROF. DR.
YAKUP EMRE ÇORUHLU
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ARAZİ YÖNETİMİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
BAYRAM UZUN
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ARAZİ YÖNETİMİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
HÜSNİYE EBRU ÇOLAK
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ARAZİ YÖNETİMİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
VOLKAN YILDIRIM
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ARAZİ YÖNETİMİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
AYSEL ŞEREN
JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UYGULAMALI JEOFİZİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
HAKAN KARSLI
JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UYGULAMALI JEOFİZİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
KENAN GELİŞLİ
JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UYGULAMALI JEOFİZİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
NİLGÜN LÜTFİYE SAYIL
JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
SİSMOLOJİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
YUSUF BAYRAK
JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
SİSMOLOJİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
KERİM AYDINER
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MADEN İŞLETMESİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
BAYRAM ERÇIKDI
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MADEN İŞLETMESİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
AYHAN KESİMAL
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MADEN İŞLETMESİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
TUNCAY USLU
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
CEVHER KÖMÜR HAZIRLAMA VE DEĞERLENDİRME ANABİLİM DALI
PROF. DR.
TUĞBA TÜRK
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
CEVHER KÖMÜR HAZIRLAMA VE DEĞERLENDİRME ANABİLİM DALI
PROF. DR.
HACI DEVECİ
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
CEVHER KÖMÜR HAZIRLAMA VE DEĞERLENDİRME ANABİLİM DALI
PROF. DR.
İBRAHİM ALP
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
CEVHER KÖMÜR HAZIRLAMA VE DEĞERLENDİRME ANABİLİM DALI
PROF. DR.
OKTAY CELEP
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
CEVHER KÖMÜR HAZIRLAMA VE DEĞERLENDİRME ANABİLİM DALI
PROF. DR.
GÖKHAN AYDIN
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MADEN MEKANİZASYONU TEKNOLOJİSİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
ALİ OSMAN YILMAZ
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MADEN MEKANİZASYONU TEKNOLOJİSİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
İZZET KARAKURT
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MADEN MEKANİZASYONU TEKNOLOJİSİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
MURAT EKİNCİ
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
HAKAN ERSOY
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UYGULAMALI JEOLOJİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
AYKUT AKGÜN
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UYGULAMALI JEOLOJİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
ARZU FIRAT ERSOY
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UYGULAMALI JEOLOJİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
MUSTAFA ULUTAŞ
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR YAZILIMI ANABİLİM DALI
PROF. DR.
CEMAL KÖSE
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR YAZILIMI ANABİLİM DALI
PROF. DR.
ŞÜKRÜ ÖZŞAHİN
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YÖNEYLEM ARAŞTIRMA ANABİLİM DALI
PROF. DR.
SULTAN ÖZTÜRK
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MALZEME BİLİMİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
AYKUT ÇANAKÇI
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MALZEME BİLİMİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
BÜLENT ÖZTÜRK
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MALZEME BİLİMİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
ÜMİT ALVER
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MALZEME BİLİMİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
TUĞRUL ÇAVDAR
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR DONANIMI ANABİLİM DALI
PROF. DR.
HAMDULLAH ÇUVALCI
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MALZEME BİLİMİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
AHMET SARI
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
METALURJİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
MEHMET ERTUĞRUL
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KOMPOZİT MALZEMELER ANABİLİM DALI
PROF. DR.
BEKİR DİZDAROĞLU
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR YAZILIMI ANABİLİM DALI
PROF. DR.
GÖKÇE HACIOĞLU
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TELEKOMÜNİKASYON ANABİLİM DALI
PROF. DR.
GÜZİN ULUTAŞ
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
SİBER GÜVENLİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
TEMEL VAROL
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
METALURJİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
ERSİN YENER YAZICI
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
CEVHER KÖMÜR HAZIRLAMA VE DEĞERLENDİRME ANABİLİM DALI
PROF. DR.
HASAN BAŞ
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KONSTRÜKSİYON VE İMALAT ANABİLİM DALI
PROF. DR.
YAPRAK ITIR ÖZDEMİR
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAPI ANABİLİM DALI
PROF. DR.
TEMEL TÜRKER
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAPI ANABİLİM DALI
PROF. DR.
AHMET CAN ALTUNIŞIK
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAPI ANABİLİM DALI
PROF. DR.
KEMAL HACIEFENDİOĞLU
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAPI ANABİLİM DALI
PROF. DR.
EROL ŞADOĞLU
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
GEOTEKNİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
SABRİYE BANU İKİZLER
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
GEOTEKNİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
OSMAN SİVRİKAYA
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
GEOTEKNİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
ATAKAN AKSOY
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ULAŞTIRMA ANABİLİM DALI
PROF. DR.
MUHAMMET VEFA AKPINAR
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ULAŞTIRMA ANABİLİM DALI
PROF. DR.
TALAT ŞÜKRÜ ÖZŞAHİN
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MEKANİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
HASAN SOFUOĞLU
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MEKANİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
ÖMER NECATİ CORA
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MEKANİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
İRFAN TEMİZEL
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MİNERALOJİ PETROGRAFİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
ORHAN KARSLI
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MİNERALOJİ PETROGRAFİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
CÜNEYT ŞEN
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MİNERALOJİ PETROGRAFİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
EMEL ABDİOĞLU YAZAR
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MİNERALOJİ PETROGRAFİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
FARUK AYDİN
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MİNERALOJİ PETROGRAFİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
MEHMET ARSLAN
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MİNERALOJİ PETROGRAFİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
İBRAHİM UYSAL
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MİNERALOJİ PETROGRAFİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
NECATİ TÜYSÜZ
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MADEN YATAKLARI JEOKİMYA ANABİLİM DALI
PROF. DR.
GÜLTEN YAYLALI ABANUZ
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MADEN YATAKLARI JEOKİMYA ANABİLİM DALI
PROF. DR.
FATMA GÜLTEKİN
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UYGULAMALI JEOLOJİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
ŞAKİR ERDOĞDU
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAPI MALZEMESİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
VEDAT TOĞAN
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAPIM YÖNETİMİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
TAYFUN DEDE
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAPIM YÖNETİMİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
LEVENT GÜMÜŞEL
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MAKİNE TEORİSİ VE DİNAMİĞİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
OLKAN ÇUVALCI
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KONSTRÜKSİYON VE İMALAT ANABİLİM DALI
PROF. DR.
ERTAN BAYDAR
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TERMODİNAMİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
ORHAN AYDIN
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TERMODİNAMİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
MEHMET EMİN ARICI
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TERMODİNAMİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
BURHAN ÇUHADAROĞLU
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TERMODİNAMİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
AHMET BİRİNCİ
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MEKANİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
HASAN GEDİKLİ
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MEKANİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
GENÇAĞA PÜRÇEK
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MALZEME ANABİLİM DALI
PROF. DR.
YASİN ALEMDAĞ
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MALZEME ANABİLİM DALI
PROF. DR.
TEVFİK KÜÇÜKÖMEROĞLU
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MALZEME ANABİLİM DALI
PROF. DR.
HALİL İBRAHİM OKUMUŞ
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK MAKİNELERİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
İSMAİL HAKKI ALTAŞ
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK TESİSLERİ ANABİLİM DALI
PROF. DR.
TEMEL KAYIKÇIOĞLU
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TELEKOMÜNİKASYON ANABİLİM DALI
PROF. DR.
İSMAİL KAYA
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TELEKOMÜNİKASYON ANABİLİM DALI
PROF. DR.
KADİR TÜRK
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TELEKOMÜNİKASYON ANABİLİM DALI
PROF. DR.
ALİ GANGAL
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TELEKOMÜNİKASYON ANABİLİM DALI
PROF. DR.
SALİM KAHVECİ
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TELEKOMÜNİKASYON ANABİLİM DALI
PROF. DR.
MUSTAFA SARIOĞLU
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TERMODİNAMİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
İSMAİL HAKKI ÇAVDAR
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRONİK ANABİLİM DALI
PROF. DR.
AYTEN ATASOY
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
DEVRELER VE SİSTEMLER ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
FATMA HOŞ ÇEBİ
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
GENEL JEOLOJİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
HÜCCET KAHRAMANZADE
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KONSTRÜKSİYON VE İMALAT ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
BURAK MARKAL
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TERMODİNAMİK ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
HAKAN BAYRAKTAR
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
OTOMOTİV ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
EMRE ÖZKOP
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK TESİSLERİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
MUSTAFA ŞİNASİ AYAS
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KONTROL VE KUMANDA SİSTEMLERİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
ÖNDER AYDEMİR
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİYOMEDİKAL ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
NURHAN GÜRSEL ÖZMEN
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MAKİNE TEORİSİ VE DİNAMİĞİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
ABDULLAH ÜZÜM
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK TESİSLERİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
ESRA TUNÇ GÖRMÜŞ
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UZAKTAN ALGILAMA ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
FATİH ERDEMİR
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MALZEME BİLİMİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
MUSTAFA ASLAN
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
POLİMER BİLİM VE TEKNOLOJİSİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
MURAT ÖZKAPTAN
JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YER FİZİĞİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
ALİ ELMAS
JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UYGULAMALI JEOFİZİK ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
ALİ ERDEN BABACAN
JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UYGULAMALI JEOFİZİK ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
HÜSEYİN GÖKALP
JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
SİSMOLOJİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
FERDİ CİHANGİR
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MADEN İŞLETMESİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
ERCAN ŞAHİNOĞLU
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
CEVHER KÖMÜR HAZIRLAMA VE DEĞERLENDİRME ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
CENGİZ DEMİR
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
CEVHER KÖMÜR HAZIRLAMA VE DEĞERLENDİRME ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
KADİR KARAMAN
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MADEN MEKANİZASYONU TEKNOLOJİSİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
VASİF NABİYEV
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
SEDAT GÖRMÜŞ
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR DONANIMI ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
HÜSEYİN PEHLİVAN
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR YAZILIMI ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
ÖMER FARUK YILMAZ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
GÖKHAN ÖZÇELİK
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
HÜSEYİN AVNİ ES
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YÖNEYLEM ARAŞTIRMA ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
ERTUĞRUL AYYILDIZ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YÖNEYLEM ARAŞTIRMA ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
EMİNNUR TOPSAKAL AYHAN
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
FOTOGRAMETRİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
VOLKAN YILMAZ
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UZAKTAN ALGILAMA ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
OKAN YILDIZ
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ARAZİ YÖNETİMİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
ŞİRİN KURBETCİ
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAPI MALZEMESİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
CEVDET DEMİRTAŞ
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TERMODİNAMİK ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
TUĞÇE ANILAN
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
HİDROLİK ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
SELEN AYAS
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
MUSTAFA DİHKAN
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
FOTOGRAMETRİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
RAŞİT SEZER
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
METALURJİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
KÜRŞAT İÇİN
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
METALURJİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
ONUR GÜLER
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KOMPOZİT MALZEMELER ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
SERDAR ÖZKAYA
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
SERAMİK MALZEMELER ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
ÖZLEM HACIOĞLU
JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UYGULAMALI JEOFİZİK ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
KAAN HAKAN ÇOBAN
JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
SİSMOLOJİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
ÖZGENÇ AKIN
JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
SİSMOLOJİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
ESRA HATİPOĞLU TEMİZEL
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UYGULAMALI JEOLOJİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
MUHAMMET OĞUZ SÜNNETCİ
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UYGULAMALI JEOLOJİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
MURAT AYKUT
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
BAHAR HATİPOĞLU YILMAZ
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
SELÇUK CEVHER
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR DONANIMI ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
BESTE ÜSTÜBİOĞLU
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR YAZILIMI ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
GÜL TAHAOĞLU
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
SİBER GÜVENLİK ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
HÜLYA DOĞAN
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
RUKİYE SAVRAN KIZILTEPE
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
ÇAĞATAY MURAT YILMAZ
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
ELİF BAYKAL KABLAN
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
FATMA BETÜL YENİ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
KADİR BÜYÜKÖZKAN
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
KEMAL ÇAKAR
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
FATİH KADI
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
JEODEZİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
HAYRETTİN ACAR
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
FOTOGRAMETRİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
LEYLA ÇAKIR
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ÖLÇME TEKNİĞİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
GÜLTEN KARA
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KARTOGRAFYA ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
DENİZTAN ULUTAŞ KARAKOL
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KARTOGRAFYA ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
ÇİĞDEM ŞERİFOĞLU YILMAZ
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UZAKTAN ALGILAMA ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
YILDIZ KÖSE
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
FATİH YESEVİ OKUR
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAPI ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
SERKAN KAYA
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MADEN MEKANİZASYONU TEKNOLOJİSİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
GÖKHAN HEKİMOĞLU
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
METALURJİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
MERVE ÖZYURT
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
GENEL JEOLOJİ ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
HASAN KOLAYLI
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MİNERALOJİ PETROGRAFİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
GÖKHAN ADIYAMAN
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MEKANİK ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
HASAN BASRİ BAŞAĞA
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAPIM YÖNETİMİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
CANER SANCAK
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MAKİNE TEORİSİ VE DİNAMİĞİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
YUNUS EMRE KARABACAK
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KONSTRÜKSİYON VE İMALAT ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
ÖZGÜR AYDIN
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TERMODİNAMİK ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
İSMAİL ÖZEN
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MEKANİK ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
YAŞAR SERT
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MALZEME ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
HARUN YANAR
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MALZEME ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
HAKAN KAHVECİ
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK MAKİNELERİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
YAHYA DANAYİYEN
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK MAKİNELERİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
HATİCE OKUMUŞ
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK TESİSLERİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
FATİH MEHMET NUROĞLU
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK TESİSLERİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
MEHMET ÖZTÜRK
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TELEKOMÜNİKASYON ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
AYHAN YAZGAN
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRONİK ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
HAYDAR KAYA
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRONİK ANABİLİM DALI
DOÇ. DR.
YUSUF SEVİM
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
DEVRELER VE SİSTEMLER ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
OĞUZHAN ÇAKIR
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KONTROL VE KUMANDA SİSTEMLERİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
YEŞİM AYSEL BAYSAL ASLANHAN
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KONTROL VE KUMANDA SİSTEMLERİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
EMRAH BENLİ
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KONTROL VE KUMANDA SİSTEMLERİ ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
MEHMET TURHAL
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİYOMEDİKAL ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
AYŞEGÜL DURMUŞ DEMİR
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAPI ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
ALİ İHSAN KARAKAŞ
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAPI ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
OSMAN ÜÇÜNCÜ
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
HİDROLİK ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
ERGUN UZLU
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
HİDROLİK ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
EVRİM CÜRE
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
GEOTEKNİK ANABİLİM DALI
DR. ÖĞR. ÜYESİ
EMEL TÜRKER
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
GEOTEKNİK ANABİLİM DALI
ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
BİLAL KINAY
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KARTOGRAFYA ANABİLİM DALI
ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
ERDOĞAN TİMURKAYNAK
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UYGULAMALI JEOLOJİ ANABİLİM DALI
ÖĞR. GÖR. DR
ZAFER YAVUZ
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR YAZILIMI ANABİLİM DALI
ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
ÖMER ÇAKIR
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR YAZILIMI ANABİLİM DALI
ÖĞR. GÖR. DR
MERVE MOLLAHASANOĞLU
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ÖĞR. GÖR. DR
PINAR BABAN
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI
ÖĞR. GÖR. DR
HÜLYA BOĞUŞLU ÖZTÜRK
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
HİDROLİK ANABİLİM DALI
ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
ALİ SEMERCİ
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
GEOTEKNİK ANABİLİM DALI
ÖĞR. GÖR. DR
MERVE ÖZTEKİN
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK MAKİNELERİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
İBRAHİM ARSLANOĞLU
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK TESİSLERİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
BESRA ÇETİNDERE VELA
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TELEKOMÜNİKASYON ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
NURŞEN KÖROĞLU
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TELEKOMÜNİKASYON ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
OSMAN KEREM ATEŞ
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TELEKOMÜNİKASYON ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
AHMET YAHYA BOĞA
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRONİK ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
REYHAN SAĞ ÖRNEK
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRONİK ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
BİLAL TALHA AYVAZ
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
DEVRELER VE SİSTEMLER ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
EMİN MOLLAHASANOĞLU
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
DEVRELER VE SİSTEMLER ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
GÖKÇE SENA HOCAOĞLU
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KONTROL VE KUMANDA SİSTEMLERİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
FATİH AYDIN
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİYOMEDİKAL ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
İREM BAŞ
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
GENEL JEOLOJİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
BAHRİCAN AR
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MADEN YATAKLARI JEOKİMYA ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
OLGUHAN ŞEVKET KARAHASAN
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
GEOTEKNİK ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
BURAK AKÇAY
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
GEOTEKNİK ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
MEHMET HALİL ÇALIM
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
GEOTEKNİK ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
ERMAN ÇAVDAR
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ULAŞTIRMA ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
BENGİ PINAR AYTAÇ
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ULAŞTIRMA ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
ALEYNA BEGÜM TAŞDEMİR
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ULAŞTIRMA ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
SERHAN KOÇ
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MEKANİK ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
YILMAZ YILMAZ
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAPI MALZEMESİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
BAYRAM ALİ TEMEL
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAPIM YÖNETİMİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
İPEK NAZ SEMERCİOĞLU
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAPIM YÖNETİMİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
UTKU USLU
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MAKİNE TEORİSİ VE DİNAMİĞİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
MUSTAFA YAVUZ COŞKUN
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MAKİNE TEORİSİ VE DİNAMİĞİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
MUZAFFER TACETTİN KÜLLAÇ
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KONSTRÜKSİYON VE İMALAT ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
DERYA KARAMAN
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KONSTRÜKSİYON VE İMALAT ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
MUHAMMET ALİ BEŞİRBEYOĞLU
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KONSTRÜKSİYON VE İMALAT ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
MEHMET SAĞLAM
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TERMODİNAMİK ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
TEKMİLE CÜREBAL
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TERMODİNAMİK ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
ÖMER ÖKSÜZ
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
TERMODİNAMİK ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
ALEYNA AĞIRMAN KALCA
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ENERJİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
TEVFİK MELHEM
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MEKANİK ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
SADUN KARABIYIK
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MALZEME ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
CANSU AY GÖKÇE
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
OTOMOTİV ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
MUSTAFA AYDEMİR
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK MAKİNELERİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
FURKAN MUHAMMED KIRIKCI
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK MAKİNELERİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
ESRA KOCAMANOĞLU
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK MAKİNELERİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
BÜŞRA ÖZGENÇ
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK TESİSLERİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
BAHRİ BARIŞ VATANDAŞ
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
OTOMOTİV ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
İSMAİL CAN ÖZÇELİK
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MALZEME BİLİMİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
EZGİ AKSU KILIÇGEDİK
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
POLİMER BİLİM VE TEKNOLOJİSİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
ABDUSSAMED YILDIZ
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ENERJİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
SERTAÇ ALPEREN KOÇAK
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAPIM YÖNETİMİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
GÜLŞAH DEMİRBAŞ
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
TOLGAHAN GÜLSOY
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
ESMA ÇAKIR
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KOMPOZİT MALZEMELER ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
BÜŞRA ÖZKELLEKCİ
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
ALPEREN UZUN
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİYOMEDİKAL ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
EMİRHAN YETER
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK MAKİNELERİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
KADİR İBRAHİM ERTÜRK
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MAKİNE TEORİSİ VE DİNAMİĞİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
SÜHEYLA PİLTAN ALTAŞ
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
FOTOGRAMETRİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
MERVE OCAK
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ÖLÇME TEKNİĞİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
ALPER TUNGA AKIN
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KARTOGRAFYA ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
CEMRE YILMAZ
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KARTOGRAFYA ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
ALANUR YAVUZ
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UZAKTAN ALGILAMA ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
BURA ADEM ATASOY
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ARAZİ YÖNETİMİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
HİLAL ALEMDAĞ
JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UYGULAMALI JEOFİZİK ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
EBRU ÖZCAN
JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UYGULAMALI JEOFİZİK ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
FURKAN BERKAY TAMER
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
KOMPOZİT MALZEMELER ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
TAHA YAVUZ DEVECİ
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MADEN İŞLETMESİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
TAHA BOYRAZ
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
CEVHER KÖMÜR HAZIRLAMA VE DEĞERLENDİRME ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
SERKAN İNAL
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MADEN MEKANİZASYONU TEKNOLOJİSİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
YUNUS İSKENDER
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MADEN MEKANİZASYONU TEKNOLOJİSİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
ORHAN SİVAZ
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
SEFA KEKLİK
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
BURAK AYDIN
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR DONANIMI ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
SEDA EFENDİOĞLU
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR DONANIMI ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
MUSTAFA YAZICI
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR YAZILIMI ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
BATUHAN ÇİMŞİT
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR YAZILIMI ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
MUHAMMED KILIÇ
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
SİBER GÜVENLİK ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
MERVENUR ÇAKIR
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
ELİF KANCA
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
ALEYNA ŞAHİN
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
MİRAÇ MURAT
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YÖNEYLEM ARAŞTIRMA ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
BEREN GÜRSOY YILMAZ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YÖNEYLEM ARAŞTIRMA ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
GÜL İMAMOĞLU
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
YÖNEYLEM ARAŞTIRMA ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
ZAFER GÖLBAŞI
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MALZEME BİLİMİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
MÜCAHİT KOCAMAN
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
MALZEME BİLİMİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
SÜMRAN BİLGİN
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
METALURJİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
SERHATCAN BERK AKÇAY
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
METALURJİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
SEDAT ALPEREN TUNÇ
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
METALURJİ ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
TOLGA BARIŞ TERZİ
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
HİDROLİK ANABİLİM DALI
ARŞ. GÖR.
HAMİT ALİ REİS
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
SERAMİK MALZEMELER ANABİLİM DALI
FİKRİ BULUT
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
UYGULAMALI JEOLOJİ ANABİLİM DALI
DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ
MURAT BEDER
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ