Fakültemiz Dekanları

Prof.Dr. Şinasi AYDEMİR
Dekan
(04.07.2005 - 30.12.2008)
Prof.Dr. Ayşe SAĞSÖZ
Dekan
(03.02.2009 - 28.01.2012)
Prof.Dr. Ayhan USTA
Dekan V.
(29.01.2012 - 01.10.2012)
Prof.Dr. Mustafa KANDİL
Dekan V.
(04.10.2012 - 02.07.2013)
 
Prof.Dr. Yalçın YAŞAR
Dekan
(04.07.2005 - 30.12.2008)
Prof.Dr. İlkay ÖZDEMİR
Dekan
(04.07.2005 - 30.12.2008)
Prof.Dr. Cenap SANCAR
Dekan
(15.02.2021 - ......)