Akademik Personel

Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postaasas@ktu.edu.tr
Telefon04623771629-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/asas
GöreviMİMARLIK FAKÜLTESİ - ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA - ŞEHİR PLANLAMA - ANABİLİM DALI BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
Anabilim DalıŞEHİR PLANLAMA
E-Postayelda@ktu.edu.tr
Telefon04623774084-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/yelda
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postaabesgen@ktu.edu.tr
Telefon04623772035-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/abesgen
GöreviÇEVRE SORUNLARI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ - ARAŞTIRMA UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRÜ
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
Anabilim DalıBÖLGE PLANLAMA
E-Postadsen@ktu.edu.tr
Telefon04623774060-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/dsen
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postacsonay@ktu.edu.tr
Telefon04623771626-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/csonay
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıYAPI BİLGİSİ
E-Postanengin@ktu.edu.tr
Telefon04623771636-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/nengin
GöreviMİMARLIK FAKÜLTESİ - MİMARLIK - BİNA BİLGİSİ - ANABİLİM DALI BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postamelek@ktu.edu.tr
Telefon04623771621-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/melek
GöreviMİMARLIK FAKÜLTESİ - MİMARLIK - ŞEHİRCİLİK - ANABİLİM DALI BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıŞEHİRCİLİK
E-Postam_oksuz@ktu.edu.tr
Telefon04623771633-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/m_oksuz
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postailkayozdemir@ktu.edu.tr
Telefon04623773814-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ilkayozdemir
GöreviMİMARLIK FAKÜLTESİ - DEKAN
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
Anabilim DalıBÖLGE PLANLAMA
E-Postacsancar@ktu.edu.tr
Telefon04623774076-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/csancar
GöreviMİMARLIK FAKÜLTESİ - MİMARLIK - BÖLÜM BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıMİMARLIK TARİHİ
E-Postaotuluk@ktu.edu.tr
Telefon04623771627-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/otuluk
GöreviMİMARLIK FAKÜLTESİ - İÇ MİMARLIK - BÖLÜM BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümİÇ MİMARLIK
Anabilim DalıİÇ MİMARLIK ANASANATDALI
E-Postazorlutulay@ktu.edu.tr
Telefon04623771676-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/zorlutulay
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postaaycaarus@ktu.edu.tr
Telefon04623772041-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/aycaarus
GöreviMİMARLIK FAKÜLTESİ - DEKAN YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümİÇ MİMARLIK
Anabilim DalıİÇ MİMARLIK ANASANATDALI
E-Postaaydintan@ktu.edu.tr
Telefon04623771678-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/aydintan
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postanataoglu@ktu.edu.tr
Telefon04623777587-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/nataoglu
GöreviMİMARLIK FAKÜLTESİ - DEKAN YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postaserapdurmus@ktu.edu.tr
Telefon04623771643-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/serapdurmus
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postad_elmali@ktu.edu.tr
Telefon04623771648-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/d_elmali
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümİÇ MİMARLIK
Anabilim DalıİÇ MİMARLIK ANASANATDALI
E-Postamerbay@ktu.edu.tr
Telefon04623771677-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/merbay
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
Anabilim DalıŞEHİR PLANLAMA
E-Postaaygun@ktu.edu.tr
Telefon04623774071-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/aygun
GöreviMİMARLIK FAKÜLTESİ - MİMARLIK - YAPI BİLGİSİ - ANABİLİM DALI BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıYAPI BİLGİSİ
E-Postamkavraz@ktu.edu.tr
Telefon04623771655-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/mkavraz
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postahkilicaslan@ktu.edu.tr
Telefon04623771670-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/hkilicaslan
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümİÇ MİMARLIK
Anabilim DalıİÇ MİMARLIK ANASANATDALI
E-Postafundakurak@ktu.edu.tr
Telefon04623771684-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/fundakurak
GöreviMİMARLIK FAKÜLTESİ - MİMARLIK - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postarmidilli@ktu.edu.tr
Telefon04623772670-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/rmidilli
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
Anabilim DalıŞEHİR PLANLAMA
E-Postasanem@ktu.edu.tr
Telefon04623774072-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/sanem
GöreviMİMARLIK FAKÜLTESİ - MİMARLIK - RESTORASYON - ANABİLİM DALI BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıRESTORASYON
E-Postasozgen@ktu.edu.tr
Telefon04623771631-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/sozgen
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postactavsan@ktu.edu.tr
Telefon04623771630-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ctavsan
GöreviMİMARLIK FAKÜLTESİ - İÇ MİMARLIK - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümİÇ MİMARLIK
Anabilim DalıİÇ MİMARLIK ANASANATDALI
E-Postaftavsan@ktu.edu.tr
Telefon46237771675-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ftavsan
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıRESTORASYON
E-Postam_tutkun@ktu.edu.tr
Telefon04623771642-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/m_tutkun
GöreviMİMARLIK FAKÜLTESİ - ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
Anabilim DalıBÖLGE PLANLAMA
E-Postaersinturk@ktu.edu.tr
Telefon04623774068-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ersinturk
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıYAPI BİLGİSİ
E-Postanvural@ktu.edu.tr
Telefon04623771635-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/nvural
GöreviMİMARLIK FAKÜLTESİ - İÇ MİMARLIK - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümİÇ MİMARLIK
Anabilim DalıİÇ MİMARLIK ANASANATDALI
E-Postasengulyalcinkaya@ktu.edu.tr
Telefon04623771681-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/sengulyalcinkaya
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıMİMARLIK TARİHİ
E-Postamimar_aysun@ktu.edu.tr
Telefon04623771657-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/mimar_aysun
GöreviMİMARLIK FAKÜLTESİ - ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
Anabilim DalıBÖLGE PLANLAMA
E-Postaseydabulbul@ktu.edu.tr
Telefon04623774071-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/seydabulbul
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
Anabilim DalıŞEHİR PLANLAMA
E-Postagokhanerkan@ktu.edu.tr
Telefon04623774068-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/gokhanerkan
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümİÇ MİMARLIK
Anabilim DalıİÇ MİMARLIK ANASANATDALI
E-Postaozgeislamoglu@ktu.edu.tr
Telefon04623771666-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ozgeislamoglu
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postakaradayi@ktu.edu.tr
Telefon04623771628-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/karadayi
GöreviMİMARLIK FAKÜLTESİ - MİMARLIK - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıYAPI BİLGİSİ
E-Postasibelmacka@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/sibelmacka
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümİÇ MİMARLIK
Anabilim DalıİÇ MİMARLIK ANASANATDALI
E-Postadilara.onur@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/dilara.onur
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıRESTORASYON
E-Postaozen@ktu.edu.tr
Telefon04623771618-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ozen
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıMİMARLIK TARİHİ
E-Postafulyastn@ktu.edu.tr
Telefon04623771619-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/fulyastn
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
Anabilim DalıŞEHİR PLANLAMA
E-Postazeynepyilmaz@ktu.edu.tr
Telefon04623774084-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/zeynepyilmaz
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postayilmazdemett@ktu.edu.tr
Telefon04623773542-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/yilmazdemett
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıYAPI BİLGİSİ
E-Postaozlem.aydin@ktu.edu.tr
Telefon04623772683-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ozlem.aydin
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
Bölüm
Anabilim Dalı
E-Postahandegulkanca@ktu.edu.tr
Telefon04623774873-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/handegulkanca
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postaksancar@ktu.edu.tr
Telefon04623771644-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ksancar
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postafatihsahin@ktu.edu.tr
Telefon04623772650-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/fatihsahin
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümİÇ MİMARLIK
Anabilim DalıİÇ MİMARLIK ANASANATDALI
E-Postabakgul@ktu.edu.tr
Telefon04623771680-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/bakgul
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıYAPI BİLGİSİ
E-Postazehraaksakal@ktu.edu.tr
Telefon04623774406-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/zehraaksakal
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümİÇ MİMARLIK
Anabilim DalıİÇ MİMARLIK ANASANATDALI
E-Postasluleci@ktu.edu.tr
Telefon04623771663-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/sluleci
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıRESTORASYON
E-Postaahanedan@ktu.edu.tr
Telefon04623771632-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ahanedan
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postacaglaraydin@ktu.edu.tr
Telefon04623771646-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/caglaraydin
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümİÇ MİMARLIK
Anabilim DalıİÇ MİMARLIK ANASANATDALI
E-Postairembekar@ktu.edu.tr
Telefon04623771460-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/irembekar
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümİÇ MİMARLIK
Anabilim DalıİÇ MİMARLIK ANASANATDALI
E-Postaumaybektas@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/umaybektas
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postaezelyagmur@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ezelyagmur
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
Anabilim DalıBÖLGE PLANLAMA
E-Postabsen@ktu.edu.tr
Telefon04623774060-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/bsen
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümİÇ MİMARLIK
Anabilim DalıİÇ MİMARLIK ANASANATDALI
E-Postairemkaradeniz@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/iremkaradeniz
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
Anabilim DalıŞEHİR PLANLAMA
E-Postabuketkosa@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/buketkosa
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
Anabilim DalıŞEHİR PLANLAMA
E-Postafahrettinkul@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/fahrettinkul
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıMİMARLIK TARİHİ
E-Postabaharkucuk@ktu.edu.tr
Telefon04623771654-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/baharkucuk
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postaselinoktan@ktu.edu.tr
Telefon04623773312-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/selinoktan
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
Anabilim DalıŞEHİR PLANLAMA
E-Postasedaozlu@ktu.edu.tr
Telefon04623774137-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/sedaozlu
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıŞEHİRCİLİK
E-Postabelizbusrasahin@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/belizbusrasahin
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıBİNA BİLGİSİ
E-Postagtopaloglu@ktu.edu.tr
Telefon04623771668-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/gtopaloglu
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
Anabilim DalıBÖLGE PLANLAMA
E-Postaselinturan@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/selinturan
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
Anabilim DalıBÖLGE PLANLAMA
E-Postaceren.unlu@ktu.edu.tr
Telefon04623774137-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ceren.unlu
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümİÇ MİMARLIK
Anabilim DalıİÇ MİMARLIK ANASANATDALI
E-Postazeynepyanilmaz@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/zeynepyanilmaz
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıYAPI BİLGİSİ
E-Postatayfuremreyavru@ktu.edu.tr
Telefon04623772605-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/tayfuremreyavru
Görevi
Görevli Olduğu BirimMİMARLIK FAKÜLTESİ
BölümMİMARLIK
Anabilim DalıYAPI BİLGİSİ
E-Postasemihyilmaz@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/semihyilmaz