Akademik Personel

Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTERMODİNAMİK
E-Postaarici@ktu.edu.tr
Telefon04623772900-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/arici
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıMALZEME
E-Postamaydin@ktu.edu.tr
Telefon04623774131-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/maydin
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTERMODİNAMİK
E-Postaoaydin@ktu.edu.tr
Telefon04623772974-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/oaydin
GöreviMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ - TERMODİNAMİK - ANABİLİM DALI BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTERMODİNAMİK
E-Postabali@ktu.edu.tr
Telefon04623772955-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/bali
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTERMODİNAMİK
E-Postabaydar@ktu.edu.tr
Telefon04623772962-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/baydar
GöreviMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ - BÖLÜM BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTERMODİNAMİK
E-Postaburhan@ktu.edu.tr
Telefon04623772937-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/burhan
GöreviMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ - KONSTRÜKSİYON Ve İMALAT - ANABİLİM DALI BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıKONSTRÜKSİYON Ve İMALAT
E-Postaocuvalci@ktu.edu.tr
Telefon04623772701-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ocuvalci
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTERMODİNAMİK
E-Postadaloglu@ktu.edu.tr
Telefon04623772953-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/daloglu
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıMEKANİK
E-Postahgedikli@ktu.edu.tr
Telefon04623772995-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/hgedikli
GöreviMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ - MAKİNA TEORİSİ Ve DİNAMİĞİ - ANABİLİM DALI BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıMAKİNA TEORİSİ Ve DİNAMİĞİ
E-Postagumusel@ktu.edu.tr
Telefon04623772944-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/gumusel
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıMALZEME
E-Postatkomer@ktu.edu.tr
Telefon04623772988-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/tkomer
GöreviMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ - ENERJİ - ANABİLİM DALI BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıENERJİ
E-Postayozmen@ktu.edu.tr
Telefon04623773576-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/yozmen
GöreviMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - DEKAN
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıMALZEME
E-Postapurcek@ktu.edu.tr
Telefon04623772941-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/purcek
GöreviMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ - MEKANİK - ANABİLİM DALI BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıMEKANİK
E-Postasofuoglu@ktu.edu.tr
Telefon04623772931-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/sofuoglu
GöreviMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ - OTOMOTİV - ANABİLİM DALI BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıOTOMOTİV
E-Postazsahin@ktu.edu.tr
Telefon04623773610-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/zsahin
GöreviMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıMALZEME
E-Postayalemdag@ktu.edu.tr
Telefon04623774134-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/yalemdag
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıKONSTRÜKSİYON Ve İMALAT
E-Postabas@ktu.edu.tr
Telefon04623772943-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/bas
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıOTOMOTİV
E-Postahakanbay@ktu.edu.tr
Telefon04623772985-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/hakanbay
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıMEKANİK
E-Postaoncora@ktu.edu.tr
Telefon04623772945-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/oncora
GöreviMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıMEKANİK
E-Postargumruk@ktu.edu.tr
Telefon04623772946-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/rgumruk
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıKONSTRÜKSİYON Ve İMALAT
E-Postah.kahramanzade@ktu.edu.tr
Telefon04623773149-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/h.kahramanzade
GöreviÇAYKARA MESLEK YÜKSEKOKULU - MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTERMODİNAMİK
E-Postasarioglu@ktu.edu.tr
Telefon04623772959-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/sarioglu
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTERMODİNAMİK
E-Postaozguraydin@ktu.edu.tr
Telefon04623772942-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ozguraydin
GöreviOF MESLEK YÜKSEKOKULU - MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTERMODİNAMİK
E-Postademirtas@ktu.edu.tr
Telefon04623772951-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/demirtas
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıMAKİNA TEORİSİ Ve DİNAMİĞİ
E-Postagnurhan@ktu.edu.tr
Telefon04623772907-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/gnurhan
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıMALZEME
E-Postayanar@ktu.edu.tr
Telefon04623773611-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/yanar
Görevi
Görevli Olduğu BirimFEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
E-Postadgnacar@ktu.edu.tr
Telefon04623772922-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/dgnacar
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıENERJİ
E-Postaaleynaagirman@ktu.edu.tr
Telefon04623772095-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/aleynaagirman
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTERMODİNAMİK
E-Postakursadaricioglu@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/kursadaricioglu
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıOTOMOTİV
E-Postacansuay@ktu.edu.tr
Telefon04623772960-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/cansuay
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıKONSTRÜKSİYON Ve İMALAT
E-Postambesirbeyoglu@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/mbesirbeyoglu
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTERMODİNAMİK
E-Postasonerbirinci@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/sonerbirinci
Görevi
Görevli Olduğu BirimFEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
E-Postaaysecandan@ktu.edu.tr
Telefon04623772901-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/aysecandan
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıMAKİNA TEORİSİ Ve DİNAMİĞİ
E-Postamycoskun@ktu.edu.tr
Telefon04623773575-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/mycoskun
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTERMODİNAMİK
E-Postatekmilecurebal@ktu.edu.tr
Telefon04623772926-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/tekmilecurebal
Görevi
Görevli Olduğu BirimFEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
E-Postadurukandilek@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/durukandilek
Görevi
Görevli Olduğu BirimFEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
E-Postafekan@ktu.edu.tr
Telefon04623774335-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/fekan
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıMALZEME
E-Postaskarabiyik@ktu.edu.tr
Telefon04623773114-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/skarabiyik
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıKONSTRÜKSİYON Ve İMALAT
E-Postaderyakaraman@ktu.edu.tr
Telefon04623774329-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/deryakaraman
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıKONSTRÜKSİYON Ve İMALAT
E-Postamtkullac@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/mtkullac
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıMEKANİK
E-Postaismailozen@ktu.edu.tr
Telefon04623772922-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ismailozen
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTERMODİNAMİK
E-Postamehmetsaglam@ktu.edu.tr
Telefon04623773575-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/mehmetsaglam
Görevi
Görevli Olduğu BirimFEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
E-Postacsancak@ktu.edu.tr
Telefon04623774335-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/csancak
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıMALZEME
E-Postayasarsert@ktu.edu.tr
Telefon04623772986-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/yasarsert
Görevi
Görevli Olduğu BirimFEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
E-Postamehmetseyhan@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/mehmetseyhan
Görevi
Görevli Olduğu BirimFEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
E-Postaesrayagci@ktu.edu.tr
Telefon04623772926-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/esrayagci
Görevi
Görevli Olduğu BirimFEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
E-Postao.kaanyagci@ktu.edu.tr
Telefon04623772901-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/o.kaanyagci