Üniversitemizde Tanışma ve Arama Toplantıları Gerçekleştirildi

13 Ağustos 2020 tarihinde, Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle üniversitemiz rektörlüğüne atanan Prof.Dr. Hamdullah ÇUVALCI, eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden Fakülte ve Meslek Yüksekokulları’nın akademik personelleri ile tanışma ve arama toplantıları gerçekleştirdi.

10.02.2021 tarihinde başlayan ve 26.04.2021 tarihinde tamamlanan program kapsamında 21 toplantı ile üniversitemiz Mühendislik Fakültesi, Fen Fakültesi, Tıp Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Orman Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi, Of Teknoloji Fakültesi, Arsin Meslek Yüksekokulu, Araklı Ali Cevat Özyurt Meslek Yüksekokulu, Sürmene Abdullah Kanca Meslek Yüksekokulu, Maçka Meslek Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Trabzon Meslek Yüksekokulu yönetici ve akademik personelleri ile bir araya gelindi.

Pandemi nedeniyle çevrimiçi olarak gerçekleştirilen toplantılar kapsamında Rektörümüz Prof.Dr. Hamdullah ÇUVALCI ilk olarak üniversitemizin stratejik amaç ve hedefleri, Dünya ve Türkiye üniversiteleri içerisindeki yeri, güçlü ve zayıf yönleri hakkında katılımcılara bilgi verdi. Daha sonra ise üniversitemizin kısa, orta ve uzun vadeli hedefleri kapsamında planlanan projeler konusunda katılımcılar bilgilendirildi. Toplantıların son kısmında akademik birimlerimizin son 3 yıl yayın ve proje performansları değerlendirildikten sonra katılımcıların görüş, öneri, talep ve istekleri dinlendi.