Academic Staff

DutyİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ - ULUSLARARASI İLİŞKİLER - SİYASİ TARİH - ANABİLİM DALI BAŞKANI
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
SİYASİ TARİH
E-Mailserkan@ktu.edu.tr
Telephone04623773456-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/serkan
DutyİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ - ULUSLARARASI İLİŞKİLER - ULUSLARARASI SİYASET - ANABİLİM DALI BAŞKANI
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
ULUSLARARASI SİYASET
E-Mailg.kocer@ktu.edu.tr
Telephone04623773230-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/g.kocer
Duty
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
SİYASİ TARİH
E-Mailcoskuntopal@ktu.edu.tr
Telephone04623773458-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/coskuntopal
Duty
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
ULUSLARARASI SİYASET
E-Mailatbulut@ktu.edu.tr
Telephone
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/atbulut
Duty
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
SİYASİ TARİH
E-Mailismailkosetr@ktu.edu.tr
Telephone04623772914-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ismailkosetr
Duty
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
ULUSLARARASI SİYASET
E-Mailbulentsener@ktu.edu.tr
Telephone04623778771-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/bulentsener
DutySTRATEJİK ARAŞTIRMA MERKEZİ - ARAŞTIRMA UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRÜ
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
ULUSLARARASI SİYASET
E-Mailozgurtufekci@ktu.edu.tr
Telephone04623773227-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ozgurtufekci
DutyİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ - ULUSLARARASI İLİŞKİLER - DEVLETLER UMUMİ HUKUKU - ANABİLİM DALI BAŞKANI
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
DEVLETLER UMUMİ HUKUKU
E-Mailmulgul@ktu.edu.tr
Telephone04623773227-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/mulgul
Duty
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
ULUSLARARASI SİYASET
E-Mailfatmaakkangungor@ktu.edu.tr
Telephone04623773488-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/fatmaakkangungor
DutyKADIN ÇALIŞMALARI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ - ARAŞTIRMA UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRÜ
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
ULUSLARARASI SİYASET
E-Mailaeminoglu@ktu.edu.tr
Telephone04623773483-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/aeminoglu
DutyİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ - ULUSLARARASI İLİŞKİLER - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
ULUSLARARASI SİYASET
E-Mailvahit.guntay@ktu.edu.tr
Telephone04623778789-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/vahit.guntay
Duty
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
ULUSLARARASI SİYASET
E-Mailerolkalkan@ktu.edu.tr
Telephone
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/erolkalkan
Duty
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
ULUSLARARASI SİYASET
E-Mailnartok@ktu.edu.tr
Telephone
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/nartok
Duty
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
E-Mailcemkucukali@ktu.edu.tr
Telephone04623773513-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/cemkucukali
Duty
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
ULUSLARARASI SİYASET
E-Mailemre.yuruk@ktu.edu.tr
Telephone04623773227-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/emre.yuruk
Duty
UnitSOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
Department
ULUSLARARASI İLİŞKİLER
E-Mailcagildurdu@ktu.edu.tr
Telephone
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/cagildurdu
Duty
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
DEVLETLER UMUMİ HUKUKU
E-Maily.caglarkaya@ktu.edu.tr
Telephone
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/y.caglarkaya
Duty
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
ULUSLARARASI SİYASET
E-Mailabdullahkayar@ktu.edu.tr
Telephone
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/abdullahkayar
Duty
UnitSOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
Department
ULUSLARARASI İLİŞKİLER
E-Mailhulya.ercan@ktu.edu.tr
Telephone04623771802-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/hulya.ercan
Duty
UnitSOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
Department
ULUSLARARASI İLİŞKİLER
E-Mailgoktugkiprizli@ktu.edu.tr
Telephone04623774041-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/goktugkiprizli
Duty
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
DEVLETLER UMUMİ HUKUKU
E-Mailfkirbasoglu@ktu.edu.tr
Telephone04623778790-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/fkirbasoglu
Duty
UnitİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DepartmentULUSLARARASI İLİŞKİLER
ULUSLARARASI SİYASET
E-Mailaycesepli@ktu.edu.tr
Telephone04623778787-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/aycesepli