fiziksel olanaklar

Fakülte Binası
3 Ekim 1996 yılında Hizmete giren yeni Fakülte binası 13.560 m2 alan üzerine kurulmuştur. Bina iki bloktan oluşmaktadır. Birinci blokta dekanlık, bölüm başkanlıkları ve öğretim elemanları ve idari personel çalışma odaları bulunmaktadır. İkinci blokta ise derslikler yer almaktadır. 2011 yılında öğrenci bloğuna bitişik olarak inşa edilen ve içerisinde çalışma odaları, derslikler, amfi bulunan ek binanın hizmete girmesi ile Fakültenin kapalı kullanım alanı 18.840 m2 ye ulaşmıştır.  Fakültede halen ikisi 168 ve biri 336 öğrenci kapasiteli olmak üzere 3 amfi, 1 seminer salonu, 40’ar öğrenci kapasiteli 2 bilgisayar laboratuvarı, kapasiteleri 60 ile 160 öğrenci değişen 28 adet derslik ve 149 adet personel çalışma ofisi bulunmaktadır.
Bilgisayar Laboratuvarları
Fakültemiz bünyesinde 'european computer' uluslararası yeterlilik sertifikasi olan iki adet bilgisayar laboratuvarımız bulunmaktadır. Laboratuvarlarımız yeni teknoloji ile 82 bilgisayar tam kapasite hizmet sunmaktadır.
  
Amfiler
Fakültemizde 2 adet 168, 1 adet 300 kişilik içerisinde projeksiyon, wifi ve ses sistemi bulunan üç adet amfimiz hizmet vermektedir.Amfiler derslerin yanında öğrenci kulüplerimizin düzenledikleri faaliyetler içinde yoğun olarak kullanılmaktadır.
Teknoloji Sınıfları
Fakültemizde toplam 28 adet derslik bulunmaktadır. İçerisinde projeksiyon, wifi ve ses sistemi bulunmaktadır.