koruma ve güvenlik şube müdürlüğü personeli

KadrosuGüvenlik Şube Müdürü
Birimiİdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
E-Postahasanyaman@ktu.edu.tr

KadrosuGüvenlik Amiri
BirimiKanuni Kampüsü
E-Postaosmanf.evzi.kop@ktu.edu.tr

KadrosuVardiya Şefi
BirimiKanuni Kampüsü
E-Postaademozturk@ktu.edu.tr

KadrosuVardiya Şefi
BirimiKanuni Kampüsü
E-Posta

KadrosuVardiya Şefi
BirimiSürmene Kampüsü
E-Postaomer.yilmaz@ktu.edu.tr

KadrosuVardiya Şefi
BirimiKanuni Kampüsü
E-Postasezaiturkmen@ktu.edu.tr

KadrosuVardiya Şefi
BirimiKanuni Kampüsü
E-Posta

KadrosuVardiya Şefi
BirimiKanuni Kampüsü
E-Postauguryalcinkaya@ktu.edu.tr

KadrosuBilgisayar İşletmeni
BirimiGüvenlik Müdürlüğü
E-Postabalemdar@ktu.edu.tr

KadrosuBilgisayar İşletmeni
BirimiKanuni Kampüsü
E-Posta

KadrosuBilgisayar İşletmeni
BirimiGüvenlik Müdürlüğü
E-Postafatihtaskin@ktu.edu.tr

KadrosuKoruma ve Güvenlik Görevlisi
Birimiİdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
E-Postaabdullahaksu61@hotmail.com

KadrosuKoruma ve Güvenlik Görevlisi
Birimiİdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
E-Posta

KadrosuKoruma ve Güvenlik Görevlisi
BirimiKanuni Kampüsü
E-Postaanoksuz@ktu.edu.tr

KadrosuKoruma ve Güvenlik Görevlisi
BirimiSürekli Eğitim ve Kongre merkezi Yerleşkesi
E-Postaalimemis@ktu.edu.tr

KadrosuKoruma ve Güvenlik Görevlisi
Birimiİdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
E-Postaalihansadiklar46@gmail.com

KadrosuKoruma ve Güvenlik Görevlisi
BirimiAkçaabat Kampüsü- Trabzon MYO
E-Posta

KadrosuKoruma ve Güvenlik Görevlisi
Birimiİdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
E-Posta

KadrosuKoruma ve Güvenlik Görevlisi
Birimiİdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
E-Posta