duyurular

17

Ekim

GMO/GİSBİR Staj Başvuru Sistemi

Gemi İnşaatı ve Gemi Mak. Müh. Böl.

Sektörümüzün geleceği olan genç meslektaş adaylarına sunulan staj yerleşim hizmeti, GMO ve GİSBİR işbirliği ile devam etmektedir.

Staj başvuru işlemleri Eylül 2023 tarihinden itibaren bir yazılım üzerinden alınacaktır.

Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği/ Gemi ve Deniz Teknolojisi bölümlerinde öğrenim gören öğrencilerinizi yapmayı planladığı stajı için aşağıda belirtilen bağlantı adresine kaydolarak, staj başvurusunda bulunması gerekmektedir.

STAJ BAŞVURU SİSTEMİ

Başvuru ve Sonuçları Dikkat Edilmesi Gereken Konular Aşağıda Belirtilmektedir.

a) Öğrenci, staj yapmayı planladığı aydan bir önceki ayın yirmisine kadar başvurusunu yapmalıdır.

b) Staj başvuru sonuçlarını, sisteme giriş yaparak öğrenci kendisi takip edecektir. Yerleşim sonuçları ile ilgili ayrıca bir bilgilendirme yapılmayacaktır.

c) Öğrenci staj yapacağı ayın onuna kadar yerleştirildiği firma yetkilisi ile iletişime geçerek, staj yapacağını belirtmekle yükümlüdür. Aksi takdirde öğrenci staj hakkından vazgeçmiş sayılacaktır.

d) Yerleştirildiği firmada mazereti nedeni ile staj yapamayacak öğrenci sistemden gerekli bilgiyi vermekle yükümlüdür.

e) Yerleştirildiği yerde staj yapamayacağı halde sistemden bilgilendirme yapmayan öğrenci, sistemde belirlenmekte olup, sonraki staj başvuruları dikkate alınamayacaktır.

f) @...edu.tr uzantılı mail adresleri staj başvurusunda kullanılmalıdır. Diğer mail adresleri sistemde geçerlilik arz etmemektedir.