Academic Staff

Duty
UnitSÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DepartmentBALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ EKOLOJİSİ
E-Mailnalemdag@ktu.edu.tr
Telephone04623778009-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/nalemdag
DutySÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ - BALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ - DENİZ EKOLOJİSİ - ANABİLİM DALI BAŞKANI
UnitSÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DepartmentBALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ EKOLOJİSİ
E-Mailialtinok@ktu.edu.tr
Telephone04623778083-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ialtinok
Duty
UnitSÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DepartmentBALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ
YETİŞTİRİCİLİK Ve BALIK HASTALIKLARI
E-Mailnbascinar@ktu.edu.tr
Telephone04623778082-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/nbascinar
DutySÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ - BALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ - BÖLÜM BAŞKANI
UnitSÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DepartmentBALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ
YETİŞTİRİCİLİK Ve BALIK HASTALIKLARI
E-Mailecapkin@ktu.edu.tr
Telephone04627522805-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ecapkin
DutySÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ - BALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ - BALIKÇILIK YÖNETİMİ - ANABİLİM DALI BAŞKANI
UnitSÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DepartmentBALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ
BALIKÇILIK YÖNETİMİ
E-Mailertug@ktu.edu.tr
Telephone04623778069-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/ertug
Duty
UnitSÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DepartmentBALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ EKOLOJİSİ
E-Mailaguner@ktu.edu.tr
Telephone04623778068-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/aguner
DutyFEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ - - DENİZ BİLİMLERİ VE DENİZ BİYOTEKNOLOJİSİ - ANABİLİM DALI BAŞKANI
UnitSÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DepartmentBALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ
SU ÜRÜNLERİ İŞLEME Ve DEĞERLENDİRME
E-Mailsevimk@ktu.edu.tr
Telephone04623778063-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/sevimk
Duty
UnitSÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DepartmentBALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ EKOLOJİSİ
E-Mailsatasaral@ktu.edu.tr
Telephone04623778094-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/satasaral
DutySÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ - BALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
UnitSÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DepartmentBALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ
YETİŞTİRİCİLİK Ve BALIK HASTALIKLARI
E-Mailrcozturk@ktu.edu.tr
Telephone04623778095-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/rcozturk
DutySÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ - BALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
UnitSÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DepartmentBALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ
BALIKÇILIK YÖNETİMİ
E-Mailasahin@ktu.edu.tr
Telephone04623778093-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/asahin
Duty
UnitSÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DepartmentBALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ EKOLOJİSİ
E-Mailsciliz@ktu.edu.tr
Telephone04623778077-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/sciliz
Duty
UnitSÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DepartmentBALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ
SU ÜRÜNLERİ İŞLEME Ve DEĞERLENDİRME
E-Mailbekirtufan@ktu.edu.tr
Telephone04623778031-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/bekirtufan
Duty
UnitSÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DepartmentBALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ
YETİŞTİRİCİLİK Ve BALIK HASTALIKLARI
E-Mailnurettinbaskan@ktu.edu.tr
Telephone
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/nurettinbaskan
Duty
UnitSÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DepartmentBALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ
SU ÜRÜNLERİ İŞLEME Ve DEĞERLENDİRME
E-Mailudokuzparmak@ktu.edu.tr
Telephone04623778004-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/udokuzparmak
Duty
UnitSÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DepartmentBALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ
BALIKÇILIK YÖNETİMİ
E-Mailyterzi@ktu.edu.tr
Telephone04623778054-
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/yterzi
Duty
UnitSÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DepartmentBALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ EKOLOJİSİ
E-Maildilekustaoglu@ktu.edu.tr
Telephone
Personal Pagehttps://avesis.ktu.edu.tr/dilekustaoglu