ÖĞRENCİ
ARAŞTIRMA
Rektörümüzden Bölümümüze Ziyaret
Rektörümüz Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI, beraberindeki Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil İbrahim OKUMUŞ ve Rektör Danışmanı Öğr. Gör. Ali Haydar DOĞU ile birlikte bölümümüzü ziyaret etti.
Bölüm Başkanımız Doç. Dr. Hüseyin Avni ES ve akademisyenlerimizin yer aldığı ziyarette; bölümde gerçekleştirilen faaliyetler, stratejik plan dahilinde izlenecek yol haritası, bölümde tespit edilen sorunların çözümü hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
16 Şubat 2024
Sustainable charger location and capacity strategies supporting green transformation process at gas stations for solving range anxiety: A real case study
16 Temmuz 2024
2020-2021 eğitim-öğretim yılında aramıza katılan öğrencilerimiz, mezuniyetlerini büyük bir coşkuyla kutladılar.
01 Temmuz 2024
FAZ etkinliği ile Sürdürülebilirlik ve İklim Krizi konularına dikkat çekildi.
20 Mart 2024
KTÜ EMK, "Köy Okulu Yardım Projesi" kapsamında, Köprübaşı Adnan Kahveci Ortaokulu'nu ziyaret etti. Kulüp üyelerimiz hediyelerle sevindirdikleri öğrencilerle eğlenceli vakit geçirdiler.
27 Kasım 2023
Bölümümüz dördüncü sınıf öğrencileri Bitirme Tasarım Projesi dersi kapsamında yaptıkları projelerini poster olarak sundukları etkinlikte yarıştı.
25 Mayıs 2024
Proje ekibinde bulunan öğrencilerimizi, akademik ve sanayi danışmanlarını tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
29 Mart 2024