ÖĞRENCİ
ARAŞTIRMA
KTÜEMK, 'Ne İstemediğimi Biliyorum' Temalı Kariyer Etkinliği ile Farkındalık Oluşturdu
Karadeniz Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü, 19 Aralık'ta Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi'nde 'Ne İstemediğimi Biliyorum' başlığı altında düzenlediği 'CAREER' etkinliğiyle kişisel gelişim ve kariyer planlamasına dair farkındalık yarattı. Etkinlik, QNB Finansbank'ın insan kaynakları yöneticileri ve eğitmen Mine Öztürk'ün katılımıyla gerçekleşti. Katılımcılar, kariyer planlamalarında önemli ipuçları aldı ve samimi bir iletişim ortamında bilgi alışverişinde bulundular. Etkinlik, öğrencilere ve genç profesyonellere kariyer yollarını şekillendirme konusunda rehberlik etmek amacıyla düzenlendi.
02 Ocak 2024
Sustainable charger location and capacity strategies supporting green transformation process at gas stations for solving range anxiety: A real case study
16 Temmuz 2024
2020-2021 eğitim-öğretim yılında aramıza katılan öğrencilerimiz, mezuniyetlerini büyük bir coşkuyla kutladılar.
01 Temmuz 2024
FAZ etkinliği ile Sürdürülebilirlik ve İklim Krizi konularına dikkat çekildi.
20 Mart 2024
KTÜ EMK, "Köy Okulu Yardım Projesi" kapsamında, Köprübaşı Adnan Kahveci Ortaokulu'nu ziyaret etti. Kulüp üyelerimiz hediyelerle sevindirdikleri öğrencilerle eğlenceli vakit geçirdiler.
27 Kasım 2023
Bölümümüz dördüncü sınıf öğrencileri Bitirme Tasarım Projesi dersi kapsamında yaptıkları projelerini poster olarak sundukları etkinlikte yarıştı.
25 Mayıs 2024
Proje ekibinde bulunan öğrencilerimizi, akademik ve sanayi danışmanlarını tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
29 Mart 2024