ÖĞRENCİ
ARAŞTIRMA
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü'nden Bölümümüze Ziyaret
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Türkay DERELİ, üniversitemize gerçekleştirdiği ziyaretleri sırasında endüstri mühendisi ünvanıyla bölümümüzü de ziyaret ederek bölüm öğretim elemanları ile samimi bir buluşma gerçekleştirdi. Endüstri mühendisliği ve akademinin geleceği de konuşulan buluşmada DERELİ'yle bölümümüz eğitim ve araştırma faaliyetleri hakkında bilgiler paylaşılırken iki üniversite arasındaki iş birliği olanakları da değerlendirildi.
Bu özel ziyareti için Sayın Rektör Prof. Dr. Türkay DERELİ'ye teşekkür ediyoruz.
15 Kasım 2023
Sustainable charger location and capacity strategies supporting green transformation process at gas stations for solving range anxiety: A real case study
16 Temmuz 2024
2020-2021 eğitim-öğretim yılında aramıza katılan öğrencilerimiz, mezuniyetlerini büyük bir coşkuyla kutladılar.
01 Temmuz 2024
FAZ etkinliği ile Sürdürülebilirlik ve İklim Krizi konularına dikkat çekildi.
20 Mart 2024
KTÜ EMK, "Köy Okulu Yardım Projesi" kapsamında, Köprübaşı Adnan Kahveci Ortaokulu'nu ziyaret etti. Kulüp üyelerimiz hediyelerle sevindirdikleri öğrencilerle eğlenceli vakit geçirdiler.
27 Kasım 2023
Bölümümüz dördüncü sınıf öğrencileri Bitirme Tasarım Projesi dersi kapsamında yaptıkları projelerini poster olarak sundukları etkinlikte yarıştı.
25 Mayıs 2024
Proje ekibinde bulunan öğrencilerimizi, akademik ve sanayi danışmanlarını tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
29 Mart 2024