Akademik Personel

GöreviMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ - BÖLÜM BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRİK TESİSLERİ
E-Postaihaltas@ktu.edu.tr
Telefon04623772971-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ihaltas
GöreviMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ - DEVRELER VE SİSTEMLERİ - ANABİLİM DALI BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıDEVRELER VE SİSTEMLERİ
E-Postaayten@ktu.edu.tr
Telefon04623772977-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ayten
GöreviMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ - ELEKTRONİK - ANABİLİM DALI BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRONİK
E-Postacavdar@ktu.edu.tr
Telefon04623773271-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/cavdar
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTELEKOMÜNİKASYON
E-Postaali.gangal@ktu.edu.tr
Telefon04623772990-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ali.gangal
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRİK TESİSLERİ
E-Postacgurunlu@ktu.edu.tr
Telefon04623772056-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/cgurunlu
GöreviMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTELEKOMÜNİKASYON
E-Postasalim@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/salim
GöreviMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ - TELEKOMÜNİKASYON - ANABİLİM DALI BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTELEKOMÜNİKASYON
E-Postaikaya@ktu.edu.tr
Telefon04623772097-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ikaya
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTELEKOMÜNİKASYON
E-Postatkayikci@ktu.edu.tr
Telefon04623772033-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/tkayikci
GöreviREKTÖR YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRİK MAKİNELERI
E-Postaokumus@ktu.edu.tr
Telefon04623772916-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/okumus
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTELEKOMÜNİKASYON
E-Postakadir@ktu.edu.tr
Telefon04623772984-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/kadir
GöreviMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ - KONTROL KUMANDA SİSTEMLERİ - ANABİLİM DALI BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıKONTROL KUMANDA SİSTEMLERİ
E-Postamsayas@ktu.edu.tr
Telefon04623774280-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/msayas
GöreviMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ - ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ - BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıBİYOMEDİKAL
E-Postaonderaydemir@ktu.edu.tr
Telefon04623774015-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/onderaydemir
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTELEKOMÜNİKASYON
E-Postagokcehacioglu@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/gokcehacioglu
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRİK TESİSLERİ
E-Postaeozkop@ktu.edu.tr
Telefon04623772089-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/eozkop
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıKONTROL KUMANDA SİSTEMLERİ
E-Postaemrahbenli@ktu.edu.tr
Telefon04623772906-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/emrahbenli
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıKONTROL KUMANDA SİSTEMLERİ
E-Postacakir@ktu.edu.tr
Telefon04623774203-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/cakir
GöreviFEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ - - YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI TEKNOLOJİLERİ - ANABİLİM DALI BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRİK MAKİNELERI
E-Postahknkahveci@ktu.edu.tr
Telefon04623777551-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/hknkahveci
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRONİK
E-Postahkaya@ktu.edu.tr
Telefon04623772991-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/hkaya
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRİK TESİSLERİ
E-Postafmn@ktu.edu.tr
Telefon04623774382-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/fmn
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTELEKOMÜNİKASYON
E-Postamehmetozturk@ktu.edu.tr
Telefon04623772992-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/mehmetozturk
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıBİYOMEDİKAL
E-Postamsozturk@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/msozturk
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıDEVRELER VE SİSTEMLERİ
E-Postaysevim@ktu.edu.tr
Telefon04623772979-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ysevim
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıBİYOMEDİKAL
E-Postaturhal@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/turhal
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRİK TESİSLERİ
E-Postaauzum@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/auzum
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRONİK
E-Postaayhanyazgan@ktu.edu.tr
Telefon04623774164-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ayhanyazgan
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRİK TESİSLERİ
E-Postaibrahimarslanoglu@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ibrahimarslanoglu
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRİK MAKİNELERI
E-Postamustafaaydemir@ktu.edu.tr
Telefon04623772936-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/mustafaaydemir
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıBİYOMEDİKAL
E-Postaaydinf@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/aydinf
Görevi
Görevli Olduğu BirimFEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
E-Postaselinaydin@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/selinaydin
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıKONTROL KUMANDA SİSTEMLERİ
E-Postayabaysal@ktu.edu.tr
Telefon04623772969-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/yabaysal
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRONİK
E-Postaahmetboga@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ahmetboga
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıTELEKOMÜNİKASYON
E-Postabesracetindere@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/besracetindere
Görevi
Görevli Olduğu BirimFEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
E-Postaeskaraagacli@ktu.edu.tr
Telefon04623773212-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/eskaraagacli
Görevi
Görevli Olduğu BirimFEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
E-Postayesim.er@ktu.edu.tr
Telefon04623774013-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/yesim.er
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRONİK
E-Postairez@ktu.edu.tr
Telefon04623772970-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/irez
Görevi
Görevli Olduğu BirimFEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Bölüm
Anabilim DalıELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
E-Postaedakaraca@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/edakaraca
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRİK MAKİNELERI
E-Postaaosmankaya@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/aosmankaya
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRİK MAKİNELERI
E-Postamfurkankirikci@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/mfurkankirikci
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRİK TESİSLERİ
E-Postahaticeokumus@ktu.edu.tr
Telefon04623774206-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/haticeokumus
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRİK TESİSLERİ
E-Postabusraozgenc@ktu.edu.tr
Telefon04623773819-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/busraozgenc
Görevi
Görevli Olduğu BirimMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BölümELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
Anabilim DalıELEKTRONİK
E-Postareyhansag@ktu.edu.tr
Telefon
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/reyhansag