Müdürün Mesajı

 

 

"Pratik, bütün öğretmenlerin en iyisidir."

Publius Syrus    

 

                                               

  Geleceğimizin teminatı sevgili gençler,  Abdullah Kanca Meslek Yüksek Okulu olarak almış olduğunuz teorik ve pratik bilgileri en üst seviyeye çıkarmanın gayreti ve idraki içerisindeyiz.

  Trabzon ili Sürmene ilçesinin şirin beldesi Çamburnu mevkiinde deniz kenarında bulunan Yüksek Okulumuz en son teknolojik alet ve cihazlarla donatılmış olup fiziki mekân ve altyapı olanakları ile birlikte ülkemizdeki yüksekokullar arasında en üst sıralarda yer almaktadır.

  Yüksekokul olarak genç, dinamik ve gelişime açık akademik kadrosu ile sizleri, sanayinin ihtiyaç duyduğu bilgi ve beceri ile donatmayı kendimize şiar edinmiş bulunmaktayız. Bunun yanında KANCA firmasının vermiş olduğu burslar, staj imkânları ve teknik gezi faaliyetleri ile okulumuza yapmakta oldukları her türlü makine teçhizat yardımı okulumuz için büyük bir itici güç niteliğindedir. Araştırıcı ve analitik düşünebilen, kendine güvenen ve kültürel donanımlı, toplumsal etik bilince ve sorumluluğa sahip genç bireyler olarak toplumda yerinizi almanız en büyük arzumuzdur.

 Dr. Öğr. Üyesi Mehmet SOYTÜRK

 Meslek Yüksekokulu Müdürü