Akademik Personel

GöreviSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU - MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ - BÖLÜM BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümMAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ
Anabilim DalıMAKİNE
E-Postaserkanbiyik@ktu.edu.tr
Telefon04623778184-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/serkanbiyik
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümMAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ
Anabilim DalıMAKİNE
E-Postafatmadinc@ktu.edu.tr
Telefon04623778176-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/fatmadinc
GöreviSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU - MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ - BÖLÜM BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümMOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ
Anabilim DalıGEMİ MAKİNALARI İŞLETME
E-Postas.kose@ktu.edu.tr
Telefon04623778193-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/s.kose
GöreviSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU - MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜR YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümELEKTRONİK VE OTOMASYON
Anabilim DalıMEKATRONİK
E-Postaoturhal@ktu.edu.tr
Telefon04623778153-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/oturhal
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümELEKTRİK VE ENERJİ
Anabilim DalıELEKTRİK ENERJİSİ ÜRETİM, İLETİM VE DAĞITIMI PR
E-Postasenoldemir@ktu.edu.tr
Telefon04623778175-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/senoldemir
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümELEKTRONİK VE OTOMASYON
Anabilim DalıMEKATRONİK
E-Postaerhansesli@ktu.edu.tr
Telefon04623778194-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/erhansesli
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümMAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ
Anabilim DalıMAKİNE
E-Postaemredenizyalcin@ktu.edu.tr
Telefon04623778170-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/emredenizyalcin
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümELEKTRİK VE ENERJİ
Anabilim DalıELEKTRİK
E-Postaalkanaksoy@ktu.edu.tr
Telefon04623778173-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/alkanaksoy
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümMOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ
Anabilim DalıGEMİ İNŞAATI
E-Postaonaksu@ktu.edu.tr
Telefon04623778178-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/onaksu
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümELEKTRİK VE ENERJİ
Anabilim DalıELEKTRİK ENERJİSİ ÜRETİM, İLETİM VE DAĞITIMI PR
E-Postaahmetakdogan@ktu.edu.tr
Telefon04623778162-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ahmetakdogan
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümELEKTRİK VE ENERJİ
Anabilim DalıELEKTRİK
E-Postavolkan_aydn2000@ktu.edu.tr
Telefon04623778180-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/volkan_aydn2000
GöreviSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU - ELEKTRİK VE ENERJİ - BÖLÜM BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümELEKTRİK VE ENERJİ
Anabilim DalıELEKTRİK
E-Postaumutbayraktar@ktu.edu.tr
Telefon04623778161-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/umutbayraktar
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümELEKTRONİK VE OTOMASYON
Anabilim DalıMEKATRONİK
E-Postaozlemcanpolat@ktu.edu.tr
Telefon04623778188-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ozlemcanpolat
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümELEKTRONİK VE OTOMASYON
Anabilim DalıELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ
E-Postasibelcevikbektas@ktu.edu.tr
Telefon04623778192-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/sibelcevikbektas
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümMOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ
Anabilim DalıGEMİ MAKİNALARI İŞLETME
E-Postakoksalcolak@ktu.edu.tr
Telefon04623778159-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/koksalcolak
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümMAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ
Anabilim DalıMAKİNE
E-Postaggedik@ktu.edu.tr
Telefon04623778164-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/ggedik
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümMOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ
Anabilim DalıGEMİ İNŞAATI
E-Postaalikangal@ktu.edu.tr
Telefon04623778187-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/alikangal
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
Bölüm
Anabilim Dalı
E-Postafkaramete@ktu.edu.tr
Telefon04623778182-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/fkaramete
GöreviSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU - ELEKTRONİK VE OTOMASYON - BÖLÜM BAŞKANI
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümELEKTRONİK VE OTOMASYON
Anabilim DalıELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ
E-Postamkucukali@ktu.edu.tr
Telefon04623778167-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/mkucukali
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümMAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ
Anabilim DalıMAKİNE
E-Postadmeric@ktu.edu.tr
Telefon04623778174-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/dmeric
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümMOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ
Anabilim DalıGEMİ MAKİNALARI İŞLETME
E-Postaemreozaydin@ktu.edu.tr
Telefon04623778160-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/emreozaydin
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümMOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ
Anabilim DalıGEMİ İNŞAATI
E-Postaonurozkaya@ktu.edu.tr
Telefon04623778195-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/onurozkaya
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümMOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ
Anabilim DalıGEMİ İNŞAATI
E-Postamksezer@ktu.edu.tr
Telefon04623778158-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/mksezer
GöreviSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU - MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜR YARDIMCISI
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümELEKTRONİK VE OTOMASYON
Anabilim DalıMEKATRONİK
E-Postacahitsoysal@ktu.edu.tr
Telefon04623778152-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/cahitsoysal
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümELEKTRONİK VE OTOMASYON
Anabilim DalıMEKATRONİK
E-Postaderyatiryaki@ktu.edu.tr
Telefon04623778163-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/deryatiryaki
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümMOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ
Anabilim DalıGEMİ İNŞAATI
E-Postauuzunali@ktu.edu.tr
Telefon04623778196-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/uuzunali
Görevi
Görevli Olduğu BirimSÜRMENE ABDULLAH KANCA MESLEK YÜKSEKOKULU
BölümMAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ
Anabilim DalıMAKİNE
E-Postafuatyetim@ktu.edu.tr
Telefon04623778183-
Kişisel Sayfahttps://avesis.ktu.edu.tr/fuatyetim