KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
 SAĞLIK,KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI
 GÖREV TANIMLARI

Daire Başkanı Nejmi KIRKBİR Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Şube Müdürü (Spor Hizmetleri-Satınalma Hizmetleri) Şerafettin ÖKTEM Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Şube Müdürü (Mali Hizmetler) Hacer SAKA Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Şube Müdürü (Sosyal Hizmetler-Beslenme Hizmetleri) Ekrem ÖZDEMİR Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Şube Müdürü (Sosyal Hizmetler-Öğrenci Kulüpleri) Mevlüde ATA Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Şube Müdürü (Barınma Hizmetleri) Mediha BURUMOĞLU Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Kültür Hizmetleri Koordinatörü Yrd.Doç.Dr.Veysel ATASOY Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Kültür Hizmetleri Koordinatör Yardımcısı Birdal BATMAN Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Antrenör-Hasan Polat Bed.Eğt. ve Spor Merkezi Sorumlusu Haydar BAYRAK Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Spor Takımları Oluşturma Sorumlusu Fatih KIRKBİR Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Tabip Salih Zeki TÜZÜNER Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Tabip Elif TÜZÜNER Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Tabip Gülten İMAMOĞLU Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Tabip Sultan TAŞDEMİR Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Psikolog Musa TURHAN Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Psikolog Serra GÖRGÜN Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Hemşire Nazan GÜL Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Hemşire İlknur BUÇAN KIRKBİR Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Halk Müziği Eğitmeni Hüseyin KARAÇAM Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Halk Oyunları Eğitmeni Gürsel TAHMAZ Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Müzisyen-Halk Oyunları Eğitmeni Ömer PARLAK Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Müzisyen Musa GÖMLEKSİZ Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Yurt Sorumlusu Ali ÜNVER Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Yurt Sorumlusu Adil ÇİLİNGİROĞLU Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Hasan Polat Bed.Eğt. ve Spor Merkezi Sorumlusu Hakan KIRKBİR Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Sahil Tesisleri Tenis Koru Sorumlusu Ersen BAKIRHAN Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Yemekhane Sorumlusu Sevil GENCER Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Yemekhane Sorumlusu Ali DURAL Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Yemekhane Sorumlusu Mehmet AYDIN Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Yemekhane Fiş Toplama Sorumlusu Muhammet SAĞLAM Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilisi Emin ÖZTÜRK Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Tahakkuk Elemanı İsmail Hakkı ŞAHİN Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Tahakkuk Elemanı Neslihan ALPAY Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Tahakkuk Elemanı Ceyhun UZUNER Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Tahakkuk Elemanı Avni TÜTÜNCÜ Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Tahakkuk Elemanı Gülcan KANTARCI Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Tahakkuk Elemanı Hüseyin AKSOY Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Tahakkuk Elemanı Nur Güneş YAMAK Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Yazı İşleri Elemanı Arzu AKTAŞ Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Yazı İşleri Elemanı Erol SUNGURTEKİN Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Mutemet Hasan İSKENDER Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Teknik Hizmetler Sorumlusu Ayhan AKBULUT Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Teknik Hizmetler Sorumlusu Ali İhsan REİS Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Teknik Hizmetler Sorumlusu Engin SALTIK Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Fotoğrafçı Hadi İsmet GÜNER Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Engelli Öğrenci Birimi Sorumlusu Mustafa SAKA Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Şoför İbrahim ÇAKIROĞLU Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Şoför Mustafa ŞENTÜRK Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Büro Elemanı Reşat MAKUL Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Büro Elemanı Çağlar DEMİRDAL Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Büro Elemanı Meltem KARAAHMET Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Büro Elemanı İbrahim Gürkan KIR Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Büro Elemanı Kemal YILDIRIM Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Büro Elemanı Kamuran TUNA Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Büro Elemanı Eyüp YILDIRIM Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Büro Elemanı Gülşen YAVUZ Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Büro Elemanı Fuat KAMİLOĞLU Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Danışma Görevlisi Songül YILDIRIM Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Hasta Kayıt Elemanı Zehra Nur KOBYA Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Hasta Kayıt Elemanı Bilgi ÇELİK Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Hasta Kayıt Elemanı Cafer DEMİRKAZIK Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Hasta Kayıt Elemanı Fatma AKTAŞ Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Bahçıvan-Temizlik Elemanı Murat MEMİŞ Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Temizlik Elemanı Hasan AYGÜN Görev tanımını indirmek için tıklayınız.
Temizlik Elemanı İbrahim KALYONCU Görev tanımını indirmek için tıklayınız.

 

Son Güncelleme : 20-12-2016
DUYURULAR
  • Kulüp kurmak isteyen öğrenciler; 15 kişilik kurucu üye dilekçeleri ve Öğrenci Kulüpleri Yönergesine uygun hazırlanmış kulüp tüzüğüyle birlikte, Kasım ayı içerisinde öğrenci etkinlikleri birimine müracaat etmeleri gerekmektedir. Pasif olan kulüplerde yine bu tarihte aktifleştirilebilir. Örnek dilekçe ve Öğrenci kulüpleri yönergesi sayfamızda mevcuttur.
BELGELER
İLETİŞİM
   Telefon : 0(462) 377 3737 - 377 3755
   E-Posta : ogrencikulupleri@ktu.edu.tr
 

KULÜBÜN ADI

KÜLÜBÜN BAŞKANI

İLETİŞİM

AKADEMİK KULÜPLER
Beden Eğitimi ve Spor Kulübü Nurullah BAKIR nurullahbakir94@gmail.com
Bilgisayar Mühendisliği Kulübü Furkan MUT furkan.mut@ceng.ktu.edu.tr
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Kulübü Furkan KALYONCU furkan.ktu.bote@hotmail.com
Eczacılık Kulübü Akbar BIKARI akbarbikari@gmail.com
Edebiyat Kulübü Erdal ŞAHİN erdal_sahin.61@hotmail.com
Elektrik Elektronik Kulübü Yağız SARI yagizsarii@gmail.com
Enerji Kulübü Büşra Nur YEŞİLDERE bsr.tesldere@hotmail.com
Endüstiri Mühendisliği Kulübü Mehmet DEMİR m.demirr33@gmail.com
Eskiz Kulübü Fatma Zeynep KIZILTAŞ fzkiziltas@gmail.com
Fen Bilgisi Kulübü Rumeysa KIVANÇ rumeysakivanc0707@gmail.com
Gemi İnşaatı ve Deniz Teknolojileri Kulübü Mustafa Esat KÖSE m.esat.kose@gmail.com
Girişimcilik ve Pazarlama Kulübü Aylin TEZCAN gipak@ktu.edu.tr
Harita Kulübü Şükrü Ferhat BARIN sukruferhat@icloud.com
Hukuk Kulübü Zülal KÖMÜRCÜ znkomurcu@hotmail.com
İç mimarlık Kulübü Hasan GÜDÜ hasan-gudu@hotmail.com
İktisad ve Girişimcilik Uğurcan BİNİCİ ugurcan_binici@hotmail.com
İlahiyat Kulübü Onur KEMENT onurkement61@icloud.com
İngilizce Öğretmenliği Kulübü Cafer ÖZEL cafer_1995@hotmail.com
İnşaat Kulübü Alican CAPARLI sercan.aksoy53@gmail.com
İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri Kulübü Buşra DOĞUMTEKİN bsr_dogumtekin@hotmail.com
İşletme ve Ekonomi Kulübü Osman KARASÜLEYMANOĞLU osmankarasuleyman@gmail.com
Jeoloji Kulübü Ali İhsan ÇALIK ali.calik.6140@gmail.com
Kamu Yönetimi Kulübü Erdem DAĞKAYA erdemdagkaya@gmail.com
Kimya Kulübü Kader TEKİNTAŞ kdrtknts@gmail.com
Maden Kulübü Muhammet AYGÜN maygun.ktu@gmail.com
Makine Kulübü Ali ince aliince855@gmail.com
Maliye Kulübü M.Mustafa SÜTÇÜ mmstc0651@gmail.com
Metalürji ve Malzeme Kulübü Cansu AYHAN canisiayhan@iclaud.com
Matematik Kulübü Emre KOÇ emre.koc.61@hotmail.com
Matematik Eğitim Kulübü Eda SARI eda331539@gmail.com
Müzikoloji Kulübü Şevki Anıl KOYUN tel_cocugu_14@hotmail.com
Okul Öncesi Kulübü Neslin Selin TEPE neslinselin.nst@outlook.com
Of Teknoloji Fak. Sosyal Etkinlikler Kulübü Burak SAVAŞ buraksavass66@gmail.com
Özel Eğit. ve Engelli Çocukların Eğitimi Kulübü Ahmet ÖZDEMİR ahmet-ozdemir1996@hotmail.com
Rehberlik ve Psikolojik Danışma Kulübü Yasemin ÇELİK ktupdrkulubu@gmail.com
Rus Dii ve Kültürü Kulübü Enise Rabia ALBAYRAK enise.rabia.06@gmail.com
SDBF Deniz Ulaştırma İşletme Müh. Kulübü Mert AKCAN mertakcan@outlook.com
Sınıf Öğretmenliği Kulübü Büşra ERCELEP busraerclp@gmail.com
Sosyal Bilgiler Kulübü Muammer YILDIRIM aslanmuhammet61@gmail.com
Sosyoloji Kulübü Büşra TOPÇU busra-topcu@hotmail.com
Şehircilik Kulübü Büşra EROĞLU busraeroglu33@gmail.com
Tıp Fak.Öğr.Bilimsel Araştırma Kulübü Onur Kaan GEDİKLİ onur.kaan.gedikli@gmail.com
Tıp Öğrencileri Kulübü İbrahim OLGUN ibrahimolgun15@hotmail.com
Türkçe Öğretmenliği Kuübü Faruk ATASOY fthtsy@gmail.com
Türk MSIC Kulübü Şeyma YOLDAŞ ktutob@gmail.com
Uluslarası İlişkilerKulübü Kaan Alp TEKİN kaanalptekin6@gmail.com
Yaşlı Bakım Kulübü Anıl GÜNDÜZ mstfaslan0235@gmail.com
Yazılım Kulübü Mehmet Said MARABA said_maraba@hotmail.com
     
SOSYAL  & KÜLTÜREL  KULÜPLER
Akut Kulübü Erdem Taner ÇAMAŞ etcamas@gmail.com
Anadolu Fikir Kulübü Esma PEKER e.peker34@hotmail.com
Analitik Düşünce Kulübü Sinan MERİÇ edgubilgekisig61@gmail.com
Atatürkçü Düşünce Kulübü Ezgi KURALAY ezgikuralay1@gmail.com
Avrupa Birliği Kulübü Berna SARICA bernasarica1995@hotmail.com
Azerbeycan Eğit. Kültür ve Dayanışma Kulübü Khayyam ALASGAROV xeyyam.saipoglu@gmail.com
Batı Müzikleri Kulübü Can TERCÜMAN can.tercuman@hotmail.com
Erasmus Kulübü Ali Mert BÖLÜKBAŞI esntrabzon@esnturkiye.org
Fotoğrafçılık ve Görsel Sanatlar Kulübü Alper KURT alperkurt61@outlook.com
Horon Kulübü Çağrı TAHMAZ cagritahmaz@hotmail.com
İdeal Gençlik Kulübü Fatmanur DERTLİ dertlifatmanur@gmail.com
İletişim Kulübü Dursun DEMİRATA dursundemirata@yahoo.com
İnovasyon Kulübü Ender Ömer ÇIRAKOĞLU endercirakoglu@hotmail.com
Kadın ve Demokrasi Gençlik Kulübü Elif Betül TURAN vkfelifb61@gmail.com
Kişisel Gelişim Kulübü Abdüssamed KÜÇÜK abdussamedkucuk@hotmail.com
Kültür Faaliyetleri ve Sinema Kulübü Damla Seven KENANOĞLU damlakenanoğlu@gmail.com
Medeniyet ve Kültür Mirasını Yaşatma Kulübü Mustafa KESKİN mustafakeskin6@gmail.com
ResimKulübü Nurgül ÖZCAN nurgulzcan@hotmail.com
Tarih Kulübü Murat YILMAZ muratsiz61@hotmail.com
Tiyatro Kulübü Halil KILIÇ halilklc.1@hotmail.com
Türk Halk Müziği Kulübü Mert YILMAZ avdomert@gmail.com
Türk Sanat Müziği Kulübü Gülümser Ayşe GÜLLE gulumserayse2008@hotmail.com
Uluslarası Sosyal Öğrenci Kulübü Timor Ghulam NABİ timorshahy@hotmail.com
Uzay Kulübü Salih YETİŞEN salih.yetisen@gmail.com
 
SPORTİF KULÜPLER
Bisiklet Kulübü Yenigün SARIDAĞ yngnsrdg@gmail.com
Dağcılık ve Kış Sporları Kulübü Berkay HAN ktudaks@hotmail.com
Dans Kulübü Gül BUYURAN gullbuyuran@gmail.com
Havacılık Kulübü Doğuhan AKÇAY ktuhavk@gmail.com
Satranç Kulübü Salih GANBARLI sahilganbar@gmail.com
Su Sporları ve Denizcilik Kulübü Ahmet Can DANAOĞLU ahmetcan3417@gmail.com
Tenis Kulübü Uğur Kadir MERAL ukm.ktu@gmail.com

 

       Üniversitemiz öğrenci, akademik ve idari personelin beslenme hizmetleri Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığınca yürütülmektedir.Akademik ve idari personel ile öğrencilerin öğle yemekleri aynı mutfakta hazırlanmakta ve aynı çeşit yemek değişik salonlarda hizmete sunulmaktadır. Yemek ücretleri ihalede gerçekleşen fiyatlara göre değişiklik göstermektedir. Öğrenci günlük yemek fişi ücreti öğle yemeği için 1,50 TL’dir. 
 
 
 Yemek Salonları
 
- Kanuni Kampüsü 
- Fatih Kampüsü
- Tıp Fakültesi 
- Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi 
- İlahiyat Fakültesi
- Of Teknoloji Fakültesi
Abdullah Kanca Meslek Yüksekokulu
- Muammer Dereli Öğrenci Yurdu                                                
Aylık yemek listesini indirmek için tıklayınız   
 
                                                            
 Seçeceğiniz yemekleri Bilgi Yönetim Sisteminden kredi kartı ile ödemek için tıklayınız