38. Spor Şöleni Müsabaka Fikstürü

38. SPOR ŞÖLENİ MÜSABAKA FİKSTÜRÜ
TARİH VE GÜNLER SAAT KODU MAÇ NO TAKIMLARIN ADLARI SONUÇ
12 Şubat 2018 Pazartesi 12.00 MFP AG=1. MAÇ (1-2)  Mimarlık Fak. Eczacılık Fak. 5-5
13 Şubat 2018 Salı 12.00 MFP BG=1. Maç (1-4)  Fatih Eğitim Fak. Sürmene A. Kanca MYO 10-3
14 Şubat 2018 Çarşamba 12.00 MFP CG=1. Maç (1-4)  Arsin MYO Fen Fak. 5-8
15 Şubat 2018 Perşembe 12.00 MFP DG=1. Maç (1-4)  Of Teknoloji Fak. Edebiyat Fak. 0-3
20 Şubat 2018 Salı 12.00 MFP BG=2. Maç (2-3)  Diş Hekimliği Fak. Hukuk Fak. 5-7
21 Şubat 2018 Çarşamba 12.00 MFP CG=2. Maç (2-3)  İİBF Tıp Fak. 2-11
22 Şubat 2018 Perşembe 12.00 MFP DG=2. Maç (2-3)  Orman Fak. Rektörlük 4-8
26 Şubat 2018 Pazartesi 12.00 MFP AG=2. Maç (3-1)  Mühendislik Fak. Mimarlık Fak. 8-3
12.00 FEÖ-1 EG=1. Maç  Yabancı Diller YO Sağlık Bil. Fak. 7-0
12.00 HEÖ FG=1. Maç(1-4)  Mühendislik Fak. Tıp Fak. 0-10
17.00 HEÖ FG=2. Maç (2-3)  Orman Fak. İİBF 12-26
27 Şubat 2018 Salı 12.00 MFP BG=3. Maç (1-3)  Fatih Eğitim Fak. Hukuk Fak. 1-3
12.00 VEÖ EG=1. Maç  Orman Fak. Fatih Eğitim Fak. 0-3
17.00 VEÖ EG=2.Maç  Sağlık Hiz. MYO Hukuk Fak. 3-0
28 Şubat 2018 Çarşamba 12.00 MFP CG=3. Maç (1-3)  Arsin MYO  Tıp Fak. 1-10
11.00 FEÖ-1 EG=2.Maç  Mimarlık Fak. Sürmene Deniz Bil. Fak. 6-4
12.00 VEÖ EG=3.Maç  Araklı MYO Mühendislik Fak. 0-3
17.00 VEÖ EG=4.Maç  İİBF Tıp Fak. 0-3
01 Mart 2018 Perşembe 12.00 MFP DG=3.Maç (1-3)  Of Teknoloji Fak. Rektörlük 0-3
12.00 HEÖ FG=3.Maç (5-3)  BESYO  İİBF 0-10
17.00 HEÖ FG=4.Maç (1-2)  Mühendislik Fak.  Orman Fak.  0-10
02 Mart 2018 Cuma 16.00 FEÖ-1 EG=3.Maç  Yabancı Diller YO  Arsin MYO 0-2
03 Mart 2018 Cumartesi 10.00 SATRANÇ MÜSABAKALARI (BAYAN- ERKEK)
10.00 MASA TENİSİ MÜSABAKALARI (BAYAN-ERKEK/ PERSONEL)
04 Mart 2018 Pazar 09.00 SATRANÇ MÜSABAKALARI (BAYAN-ERKEK)
09.00 MASA TENİSİ MÜSABAKALARI (BAYAN- ERKEK/ PERSONEL)
05 Mart 2018 Pazartesi 12.00 MFP AG=3. Maç (2-3)  Eczacılık Fak. Mühendislik Fak. 2-11
12.00 FEÖ-1 EG=4. Maç  Beşikdüzü MYO Tıp Fak. 0-2
17.00 VEÖ EG=5. Maç  İlahiyat Fak. Sağlık Bil. Fak. 0-3
06 Mart 2018 Salı 12.00 MFP BG=4. Maç (4-2)  Sürmene A. Kanca MYO Diş Hekimliği Fak. 3-8
12.00 VKÖ EG=1.Maç  İİBF Tıp Fak. 0-3
17.00 VKÖ EG=2. Maç  Edebiyat Fak. Sağlık Bil. Fak. 1-3
07 Mart 2018 Çarşamba 12.00 MFP CG=4. Maç (4-2)  Fen Fak. İİBF 5-9
12.00 FEÖ-1 EG=5.Maç  Of Teknoloji Fak. Sağlık Hiz. MYO 3-1
12.00 VKÖ EG=4.Maç  Mimarlık Fak. Eczacılık Fak.  3-1
17.00 VKÖ EG=3.Maç  Sağlık Hiz. MYO Hukuk Fak. 1-3
08 Mart 2018 Perşembe 12.00 MFP DG=4. Maç (4-2)  Edebiyat Fak. Orman Fak. 8-5
12.00 HEÖ FG=5.Maç (4-2)  Tıp Fak. Orman Fak. 20-12
09 Mart 2018 Cuma 16.00 FEÖ-1 EG=6. Maç  Fen Fak.  İletişim Fak. 5-0
17.00 VEÖ EG=6.Maç  Sürmene A. Kanca MYO Edebiyat Fak. 0-3
12 Mart 2018 Pazartesi 12.00 MFP BG=5. Maç (1-2)  Fatih Eğitim Fak. Diş Hekimliği Fak. 3-6
12.00 FEÖ-SL AG=1. Maç (1-4)  Sürmene A. Kanca MYO Edebiyat Fak. 2-7
12.00 BEÖ EG=1.Maç  Of Teknoloji Fak. Yabancı Diller YO 40-62
17.00 BEÖ EG=2.Maç  Fen Fak. Mimarlık Fak. 39-44
13 Mart 2018 Salı  12.00 MFP CG=5. Maç (1-2))  Arsin MYO İİBF 5-10
12.00 BEÖ EG=3.Maç  Mühendislik Fak. Sürmene Deniz Bil. Fak. 54-39
17.00 BEÖ EG=4.Maç  Eczacılık Fak. Tıp Fak. 19-69
14 Mart 2018 Çarşamba 17.00 VKÖ EG=6.Maç  Sağlık Bil. Fak. BESYO 0-3
15 Mart 2018 Perşembe 12.00 MFP DG=5.Maç (1-2)  Of Teknoloji Fak.  Orman Fak.  0-3
12.00 FEÖ-SL BG=1.Maç (1-4)  İİBF  BESYO 0-4
12.00 BEÖ EG=5.Maç  Edebiyat Fak.  Hukuk Fak. 0-20
17.00 BEÖ EG=6.Maç  BESYO Sağlık Bilimleri Fak. 0-20
16 Mart 2018 Cuma 17.00 VKÖ EG=5.Maç  Tıp Fak. Fatih Eğitim Fak. 3-2
17 Mart 2018 Cumartesi
11.00 VEÖ EG=7.Maç  Mimarlık Fak. Sürmene Deniz Bil. Fak. 0-3
12.00 VEÖ EG=8.Maç  Sağlık Hiz. MYO  BESYO 0-3
19 Mart 2018 Pazartesi 12.00 FEÖ-SL AG=2. Maç (2-3)  Orman Fak. Mühendislik Fak. 0-4
12.00 BEÖ EG=7.Maç  Fatih Eğitim Fak. Diş Hekimliği Fak. 33-30
17.00 BEÖ EG=8.Maç  Orman Fak. İİBF 25-60
20 Mart 2018 Salı 12.00 MFP BG=6.Maç (3-4)  Hukuk Fak. Sürmene A. Kanca MYO 9-8
12.00 BEÖ EG=9.Maç  Yabancı Diller YO Mühendislik Fak. 38-69
14.00 FEÖ-1 EG=7.Maç  İlahiyat Fak.  Araklı MYO  6-1
17.00 BEÖ EG=10.Maç  Mimarlık Fak. Tıp Fak. 34-61
21 Mart 2018 Çarşamba 12.00 MFP CG=6.Maç (2-4)  Tıp Fak. Fen Fak. 3-0
12.00 FEÖ-SL BG=2.Maç (2-3)  Trabzon MYO Turizm Otelcilik MYO 3-0
12.00 BEÖ EG=11.Maç  Hukuk Fak. Fatih Eğitim Fak. 36-33
17.00 BEÖ EG=12.Maç  Sağlık Bilimleri Fak. İİBF 50-74
22 Mart 2018 Perşembe 12.00 MFP DG=6.Maç (3-4) Rektörlük  Edebiyat Fak. 8-4
12.00 FEÖ-1 EG=8. Maç Fatih Eğitim Fak. Eczacılık Fak. 5-1
12.00 HEÖ FG=10.Maç (3-4) İİBF Tıp Fak.  28-14
23 Mart 2018 Cuma 16.00 FEÖ-1 EG=9.Maç  Diş Hekimliği Fak. Hukuk Fak. 6-4
17.00 VEÖ EG=9.Maç  Mühendislik Fak. Fatih Eğitim Fak. 0-3
24 Mart 2018 Cumartesi
12.00 VEÖ EG=11.Maç  Sağlık Bil. Fak.  Sürmene Deniz Bil. Fak.

0-3

13.00 VKÖ EG=7.Maç  Hukuk Fak.  İletişim Fak. 3-0
14.00 VKÖ EG=8.Maç  Mimarlık Fak.  Mühendislik Fak. 0-3
26 Mart 2018 Pazartesi 12.00 MFP ÇF=21.Maç (A1-C2)  Mühendislik Fak.  İİBF 5-4
12.00 FEÖ-SL AG=3. Maç (1-3)  Sürmene A. Kanca MYO  Mühendislik Fak. 2-9
17.00 VEÖ EG=10.Maç  Tıp Fak.  Edebiyat Fak.

3-0

27 Mart 2018 Salı 17.00 MFP ÇF=22.Maç (A2-C1)  Eczacılık Fak.  Tıp Fak. 5-11
12.00 FEÖ-1 EG=10.Maç  Mimarlık Fak.  Tıp Fak. 1-4
12.00 VKÖ EG=9.Maç  Tıp Fak.  Hukuk Fak. 3-0
17.00 VKÖ EG=10.Maç  Besyo  Mühendislik Fak. 3-0
28 Mart 2018 Çarşamba 12.00 MFP ÇF=23.Maç (B1-D2)  Hukuk Fak.  Edebiyat Fak. 5-6
12.00 FEÖ-SL BG=3. Maç (1-3)  İİBF  Turizm Otelcilik MYO 3-0
12.00 BEÖ EG=13.Maç  Mühendislik Fak.  Hukuk Fak. 59-36
17.00 BEÖ EG=14.Maç  Tıp Fak.  İİBF 66-65
29 Mart 2018 Perşembe 12.00 MFP ÇF=24.Maç (B2-D1)  Diş Hek.Fak.  Rektörlük  4-12
12.00 FEÖ-1 EG=11.Maç  Arsin MYO  Of Teknoloji Fak. 1-2
12.00 VEÖ EG=12.Maç  Besyo  Tıp Fak. 3-0
17.00 VEÖ EG=13.Maç  Fatih Eğitim Fak.  Sürmene Deniz Bil. Fak. 3-0 
30 Mart 2018 Cuma 15.00 FEÖ-SL AG=4.Maç (4-2)  Edebiyat Fak.  Orman Fak. 1-2
02 Nisan 2018 Pazartesi 12.00 MFP YF=25.Maç

 Mühendislik Fak.

 Tıp Fak.

2-9
(A1-C2)Galibi=(A2-C1)Galibi
12.00 FEÖ-1 EG=12.Maç  Fen Fak.  Fatih Eğitim Fak. 3-1 
12.00 BEÖ EG=15.Maç

 Hukuk Fak.

 İİBF

46-60 
(A2-B2)=Üçüncülük Maçı
17.00 BEÖ EG=16.Maç

 Mühendislik Fak.

 Tıp Fak.

55-46
(A1-B1)=Final Maçı
03 Nisan 2018 Salı 12.00 MFP YF=26.Maç

 Edebiyat Fak.

 Rektörlük  6-7
(B1-D2)Galibi=(B2-D1)Galibi
12.00 FEÖ-SL BG=4.Maç (4-2)  BESYO  Trabzon MYO 4-1
04 Nisan 2018 Çarşamba 12.00 FEÖ-1 EG=13.Maç  İlahiyat Fak.  Diş Hekimliği Fak. 5-4
12.00 VKÖ EG=11.Maç
(A2-B2)=Üçüncülük Maçı
 Hukuk Fak.  Mühendislik Fak. 3-0
17.00 VKÖ EG=12.Maç
(A1-B1)=Final Maçı

 Tıp Fakültesi

 Besyo 0-3
05 Nisan 2018 Perşembe 12.00 FEÖ-SL AG=5.Maç (1-2)  Sürmene A. Kanca MYO  Orman Fak. 0-2
12.00 VEÖ EG=14.Maç
(A2-B2)=Üçüncülük Maçı
 Sürmene Deniz Bil.Fak.  Tıp Fak. 2-3
17.00 VEÖ EG=15.Maç
(A1-B1)=Final Maçı
 Fatih Eğitim Fak.  Besyo 0-3
06 Nisan 2018 Cuma 16.00 FEÖ-1 EG=14.Maç  Tıp Fak.  Fen Fak. 2-3
16 Nisan 2018 Pazartesi 12.00 MFP 27.Maç=(Üçüncülük Maçı)  Mühendislik Fak.  Edebiyat Fak. 11-12
(A1-C2=A2-C1)Mağlupları=
(B1-D2=B2-D1)Mağlupları
12.00 FEÖ-1 EG=15.Maç  Of Teknoloji Fak.  İlahiyat Fak. 3-0
17 Nisan 2018 Salı 12.00 MFP 28.Maç=(Final Maçı)  Tıp Fakültesi Rektörlük  6-2
(A1-C2=A2-C1)Galipleri= 
(B1-D2=B2-D1)Galipleri
12.00 FEÖ-SL BG=5.Maç (1-2)  İİBF  Trabzon MYO 3-2
18 Nisan 2018 Çarşamba 12.00 FEÖ-SL AG=6.Maç (3-4)  Mühendislik Fak.  Edebiyat Fak. 6-3
19 Nisan 2018 Perşembe 12.00

FEÖ-1

EG=16.Maç  İlahiyat Fak.  Tıp Fak. 2-3

(A2-B2)=Üçüncülük Maçı

20 Nisan 2018 Cuma 16.00 FEÖ-1 EG=17.Maç  Of Teknoloji Fak.  Fen Fak. 2-1
(A1-B1)=Final Maçı
24 Nisan 2018 Salı 12.00 FEÖ-SL YF=1.Maç   Mühendislik Fak.

 İİBF

2-0
(A1-B2)
15.00 FEÖ-SL YF=2.Maç   Orman Fak.  Besyo 4-5
(A2-B1)
30 Nisan 2018 Pazartesi 12.00  FEÖ-SL 15.Maç=Üçüncülük Maçı  İİBF  Orman Fak. 4-0
(A1-B2)Mağlubu= (B1-A2)Mağlubu
02 Mayıs 2018 Çarşamba 12.00 FEÖ-SL 16.Maç=Final Maçı  Mühendislik Fak.  Besyo 2-3
(A1-B2)Galibi=(A2-B1)Galibi
Satranç (Erkek) Satranç (Kız) Masa Tenisi (Erkek) Masa Tenisi (Kız)
1- Hukuk Fak. (Uğur DEMİR)
2- Orman Fak. (Sahil GANBARLI)
3- Müh.Fak. (Emrah AKMAN)
1- Sağlık Bil.Fak. (Fatma ALTUNER)
2- Fatih Eğt.Fak. (Ayşenur TEKİN)
3- Sağlık Bil.Fak. (Ayşe ENİÇ)
1- Müh.Fak.
2- İİBF
3- Tıp Fak.
1- Mimarlık Fak.
2- Tıp Fak.
3- Sağlık Hiz. MYO
Masa Tenisi (Personel) Futbol Süper Lig (Erkek) Futbol 1. Lig (Erkek) Basketbol (Erkek)
1Tıp Fak.
2Fen Fak.
3Sağlık Hiz. MYO
1- Besyo
2- Mühendislik Fak.
3- İİBF
1- Of Teknoloji Fak.
2- Fen Fak.
3- Tıp Fak.
1- Mühendislik Fak.
2- Tıp Fak.
3- İİBF 
Hentbol (Erkek) Minyatür Futbol (Personel) Voleybol (Erkek) Voleybol (Kız)
1- İİBF
2- Tıp Fak.
3- Orman Fak.
1- Tıp Fak.
2- Rektörlük
3- Edebiyat Fak.
1- Besyo
2- Fatih Eğitim Fak.
3- Tıp Fak.
1- Besyo
2- Tıp Fak.
3- Hukuk Fak.
Tenis (Kız Öğrenci) Tenis (Erkek Öğrenci) Tenis (Personel) Tek Erkekler 35+ Tenis (Personel) Tek Erkekler 45+
1-
2-
1-
2-
1-
2-
1-
2-
Tenis (Personel) Çift Erkekler 45+      
1-
    

2-