KTÜ BÖLÜM ERASMUS+ KOORDİNATÖRLERİ

FAKÜLTE BÖLÜM KOORDİNATÖR E-POSTA TELEFON
Mühendislik  Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Yrd.Doç.Dr. Tuğrul Çavdar ulduz@ktu.edu.tr 0462 377 31 27
Elektrik - Elektronik  Mühendisliği Yrd.Doç.Dr.Fatih Mehmet Nuroğlu fmn@ktu.edu.tr 0462 377 43 82 
Makine Mühendisliği Yrd. Doç. Dr. Ömer Necati Cora oncora@ktu.edu.tr 0462 377 29 45
İnşaat Mühendisliği Doç.Dr. Volkan Kahya volkan@ktu.edu.tr 0462 377 26 31
Jeoloji Mühendisliği Prof. Dr. İbrahim Uysal iuysal@ktu.edu.tr 0462 377 24 44
Harita Mühendisliği Yrd.Doç.Dr.Emine Tanır Kayıkçı etanir@ktu.edu.tr 0462 377 42 15
Endüstri Mühendisliği Doç.Dr.Şükrü Özşahin sukru@ktu.edu.tr 0462 377 20 84
Jeofizik Mühendisliği Yrd.Doç.Dr. Murat Özkaptan ozkaptan@ktu.edu.tr 0462 377  27 86
Metalurji - Malzeme Mühendisliği Yrd. Doç. Dr. Mustafa Aslan maslan@ktu.edu.tr 0462 377 43 50
Maden Mühendisliği Doç.Dr. İzzet Karakurt karakurt@ktu.edu.tr 0462 377 40 86
Fen / Edebiyat Fakülteleri Biyoloji Prof.Dr.Faik Ahmet Ayaz faa@ktu.edu.tr 0462 377 37 12
Kimya Prof. Dr. Selami Karslıoğlu karslis@ktu.edu.tr 0462 377 25 01
Matematik Doç.Dr.Selçuk Han Aydın shaydin@ktu.edu.tr 0462 377 25 60
Sosyoloji Yrd.Doç.Dr.Savaş Taş savastas@ktu.edu.tr 0462 377 27 18
Fizik Prof. Dr. Selahattin Çelebi celebi@ktu.edu.tr 0462 377 25 57
İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri Yrd. Doç. Dr. Halil İbrahim Şahin hisahin@ktu.edu.tr 0462 377 37 09
İngiliz Dili ve Edebiyatı Yrd.Doç.Dr.Ali Şükrü Özbay ozbay@ktu.edu.tr 0462 377 24 93
Rus Dili ve Edebiyatı Arş.Gör. Orçun Alpay orcunalpay@ktu.edu.tr 0462 377 26 89
Tarih  Yrd.Doç Dr. Derya Derin Paşaoğlu derinderya@ktu.edu.tr 0462 377 35 40
Türk Dili ve Edebiyatı Yrd.Doç.Dr. Fırat Caner firatcaner@yahoo.com 0462 377 35 62
Mimarlık Fakültesi Mimarlık  Doç.Dr.Nihan Engin nengin@ktu.edu.tr 0462 377 16 36
İç Mimarlık  Doç.Dr. Filiz Tavşan               ftavsan@hotmail.com 0462 377 16 75                 
Yrd.Doç.Dr. Ayfer Dönmez Çavdar adonmez@ktu.edu.tr 0462 377 16 82
Şehir ve Bölge Planlama  Öğr.Gör.Dr. Gökhan H. Erkan gokhanerkan@ktu.edu.tr 0462 377 40 68
Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Yrd. Doç.Dr. Uzay Karahalil uzay@ktu.edu.tr 0462 377 28 46
Orman Endüstri Mühendisliği Prof.Dr.Hülya Kalaycıoğlu khulya@ktu.edu.tr 0462 377 15 22
Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Doç.Dr. Ebubekir Gündoğdu ebubekir@ktu.edu.tr 0462 377 34 96
Peyzaj Mimarlığı Yrd.Doç.Dr. Emrah Yalçınalp yalcinalp@ktu.edu.tr 0462 377 40 81
Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği Prof.Dr. Sevim Köse sevimk@ktu.edu.tr 0462 752 28 05 (8063)
Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Doç.Dr. Özkan Uğurlu ougurlu@ktu.edu.tr 0462 746 82 77
Gemi İnşaatı ve Makineleri Mühendisliği Prof. Dr. Ercan Köse ekose@ktu.edu.tr 0462 752 28 05 (8062)
Fatih Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Tekn. Öğret. Doç.Dr. Ünal Çakıroğlu unalts@hotmail.com 0462 377 71 13
Eğitim Bilimleri  Yrd.Doç.Dr.Fatma Altun faltun@ktu.edu.tr 0462 377 70 73
Güzel Sanatlar Eğitimi Yrd.Doç.Dr. Zuhal Dinç Altun zdincaltun@hotmail.com 0462 377 70 44
Temel Eğitim / Sınıf Öğretmenliği Doç.Dr. Taner Altun taneraltun@gmail.com 0462 377 72 45
Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Doç.Dr.Sabiha Odabaşı Çimer sabihaodabasi@gmail.com 0462 377 73 23
Temel Eğitim / Okul Öncesi Öğretmenliği Yrd.Doç.Dr. Özlem Yurt ozlemyurt37@hotmail.com 0462 377 72 62
Sosyal Bilimler ve Türkçe Eğitimi Arş.Gör. Dr. Bircan Eyüp bircanayp@gmail.com 0462 377 67 51
Yabancı Diller Eğitimi  Yrd. Doç. Dr. Servet Çelik servet61@ktu.edu.tr 0462 377 70 68 
Özel Eğitim  Arş.Gör. Pınar Yaşar pinaryasar@ktu.edu.tr 0462 377 73 88
Tıp Fakültesi Tıp Prof.Dr.Ümit Çobanoğlu drumitcoban@gmail.com 0462 377 59 12
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Tıbbi Biyoloji Prof.Dr.Ersan Kalay e.kalay@ktu.edu.tr 0462 377 79 40
Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği Yrd.Doç.Dr. Ömer Said Sezgin omersaidsezgin@gmail.com 0462 377 47 16 / 48 22
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Yrd. Doç.Dr. Ayten Turan Kurtaran ayturan@ktu.edu.tr 0462 377 88 37
Hemşirelik Yrd. Doç. Dr. İlknur Kahriman ilknurkahriman@ktu.edu.tr 0462 230 04 76 - 8865
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat  Yrd.Doç.Dr.Yeşim Dindaroğlu yatasoy@ktu.edu.tr 0462 377 87 56
İşletme  Doç.Dr.Tülay İlhan Nas tulayilhan@yahoo.com 0462 377 34 49
Maliye  Arş.Gör. Dr. Yasemin Arıman yariman@ktu.edu.tr 0462 377 28 83
Uluslararası İlişkiler  Yrd.Doç.Dr. İsmail Köse ismailkosetr@ktu.edu.tr 0462 377 29 14
Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Yrd.Doç.Dr.Hasan Çebi Bal idari@superonline.com 0462 377 32 32
Ekonometri  Doç.Dr. Tuba Yakıcı Ayan ayan@ktu.edu.tr 0462 377 32 29
Kamu Yönetimi  Yrd.Doç.Dr. Suna Ersavaş Kavanoz suna.ersavaskavanoz@ktu.edu.tr 0462 377 34 85
İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Doç Dr.Çiğdem Ş. Başfırıncı cbasfirinci@ktu.edu.tr 0462 377 72 95
Gazetecilik Doç.Dr.Aynur Köse akose@ktu.edu.tr 0462 377 73 32
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Doç.Dr.İdris Yılmaz idrisyilmaz@ktu.edu.tr 0462 377 71 31
Spor Yöneticiliği Doç.Dr.Akın Çelik akincelik@ktu.edu.tr 0462 377 71 46
Antrenörlük Eğitimi Doç.Dr.Vedat Ayan vayan@ktu.edu.tr 0462 377 71 60 / 7383
Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Prof.Dr.Sonay Çevik sonaycevik@ktu.edu.tr 0462 377 74 01
Heykel Bölümü Prof.Dr.Sonay Çevik sonaycevik@ktu.edu.tr 0462 377 74 01
Resim Öğr.Gör. İlkay Canan Canikli icanikli@ktu.edu.tr 0462 377 74 19
Konservatuar Konservatuar Yrd.Doç.Dr.Ayşenur Ergene aergene@ktu.edu.tr 0462 377 68 42
İlahiyat Fakültesi İlahiyat Yrd.Doç.Dr.Fatih Topaloğlu topaloglu37@hotmail.com 0462 377 17 20
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Doç.Dr.Dilek Kul dilekk@ktu.edu.tr;  0462 377 88 21
Yrd.Doç.Dr.İnci Selin Doğan isdogan@ktu.edu.tr 0462 377 88 30
Hukuk Fakültesi Hukuk  Yrd.Doç.Dr. Seda Gayretli Aydın sedagayretli@ktu.edu.tr 0462 377 18 04
Of Teknoloji Fakültesi Yazılım Mühendisliği Öğr.Gör. Zeynep Şahin Timar zeynep.sahin@ktu.edu.tr 0462 377 83 53
İnşaat Mühendisliği Yrd.Doç.Dr.Nurcan Öztürk nurcan@ktu.edu.tr 0462 377 42 72
Enerji Sistemleri Mühendisliği Arş.Gör.Cenk Albayrak albayrak.cenk@ktu.edu.tr 0462 377 84 66

 


 

 

Son Güncelleme : 17-10-2017