Uptodate - Uzaktan(Kampüs Dışı, Ev) ve Mobil Cihazlarınızla(Cep Telefonu, Tablet) Erişim İçin Kayıt İşlemi

Aşağıda takip edilecek adımlarla, Kurumunuz içindeki bilgisayarlarınızdan bir kez kayıt yaptırdıktan sonra, oluşturulan “kullanıcı adı” ve “şifre” ile UpToDate'e kampüs dışından, evlerden, telefon ve tabletlerden erişebilirsiniz.

UpToDate Anywhere – Uzaktan Erişim 

Kayıt işlemi:

  1. Kampüs içi masa üstü bilgisayarlarınızdan UpToDate’e giriniz. www.uptodate.com/online
  2. Ana sayfanın üstünde yer alan Log-in/”Register” sekmesine tıklayınız.
  3. UpToDate kayıt sayfası üzerinde çıkan alanları, kurumsal e-posta adresinizi kullanarak, kendinize ait kullanıcı adı ve şifrenizi oluşturunuz. Kayıt işleminiz bittikten sonra UpToDate Mobil Aplikasyonunun nasıl yüklendiği bilgisini içeren bir onay e-postası kurum e-posta adresinize gönderilecektir.
  4. UpToDate aplikasyonunu mobil cihazlarınıza indirerek kullanabilirsiniz. iPhone/iPad mobil cihazlarına aplikasyon indirmek için “App Store”a girip “UpToDate” yazarak arayınız. Android tabanlı mobil cihazlar için “Google Play Store”a girip “UpToDate” yazarak arayınız.

NOT: Şifrenizin aktif kalması için 90 günde bir UpToDate kişisel hesabınıza kurum içinde “log in” kısmından giriş yapmanız gerekmektedir. Kurum içinden yapılan her girişten sonra uzaktan erişim süresi otomatik olarak 90 gün uzamaktadır.

Kayıt işlemini açıklayan broşür için lütfen tıklayınız.

Kayıt işlemleri için ayrıntılı video: https://www.youtube.com/watch?v=KMe69G3vBm8