Workshop

>>>"Yenilenebilir Mobilya Stilleri" Workshop 

2015-2016 Güz Yarıyılı 04 Aralık 2015 günü  "Yenilenebilir Mobilya Stilleri" temalı KTÜ İç Mimarlık Bölümü Mobilya Tarihi dersi kapsamında Antikçağdan Yakınçağa kadar mobilya stillerinin yenilenebilir malzemeler ile mobilyaların ortaya koyulduğu bir workshop çalışması gerçekleşmiştir.

Yürütücü: Doç.Dr. Filiz TAVŞAN

Yardımcı Yürütücü: Arş.Gör. Pınar KÜÇÜK 

 

 

>>>"Moda-Mekan" Workshop 

2015-2016 Güz Yarıyılı 22-25 Ekim 2015 tarihlerinde  "Moda-Mekan" temalı KTÜ İç Mimarlık Bölümü ve Tekstil, Giyim, Deri ve Ayakkabı Bölümü ortak olarak bir workshop çalışması gerçekleşmiştir.

Yürütücü: Doç.Dr. Filiz TAVŞAN, Öğr.Gör. Nazmiye AYDIN

Yardımcı Yürütücü: Arş.Gör. Zeynep SADIKLAR 

 

 

>>>"Giyilebilir İç Mekan Stilleri" Workshop 

2014-2015 Bahar Yarıyılı 28-31 Mayıs 2015 tarihlerinde "Giyilebilir İç Mekan Stilleri" temalı Antikçağdan günümüz iç mekan stillerinin kıyafet olarak tasarlanmasına yönelik workshop çalışması KTÜ İç Mimarlık Bölümü Bodrum Kat IM1 dersliğinde gerçekleşmiştir.

Yürütücü: Doç.Dr. Filiz TAVŞAN

Yardımcı Yürütücü: Arş.Gör. Elif SÖNMEZ 

 

>>>Tasarım Buluşması '11 - "Kelebek Etkisi" 

Bölüm Başkanımız Yrd.Doç.Dr. Erkan AYDINTAN'nın moderatörlüğünde düzenlenen etkinlik, davetli tasarımcıların, tasarımyaklaşımlarını, deneyimlerini ve ürünlerini, belirlenen konu bağlamında sundukları platformla başladı.KTÜ Mimarlık Fakültesi Erdem Aksoy Labarotuarında gerçekleştirilen platformun ardından KTÜ İç Mimarlık Bölüm Binası'nda hazırlanan atölyede, bölümümüzün 1., 2., 3. ve 4. sınıflarından seçilen öğrencilere yönelik olarak davetli tasarımcıların yürütücülüğünde atölye çalışması gerçekleştirildi.