Dekanlarımız


Prof.Dr. İftihar KÖKSAL
28.07.2003 - 13.09.2004

Prof.Dr. Mehmet TOSUN
15.09.2004 - 14.01.2011


Prof.Dr. Süleyman BAYKAL
17.01.2011 - 20.11.2012

     

Prof.Dr. Hasan DİNÇ
21.11.2012 - 20.09.2017

Prof.Dr. Polat KOŞUCU
22.09.2017 -