Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Tel: (0462) 325 32 62 - 377 14 00

Fax: (0462) 325 76 17

E-Posta: bim@ktu.edu.tr

 

 

GÖREVİ UNVAN ADI/SOYADI E-POSTA Dahili
Daire Başkanı Daire Başkanı Recep ŞEN recepsen@ktu.edu.tr 1401
         
Şube Müdürü Şube Müdürü Mustafa AYYILDIZ mayyildiz@ktu.edu.tr 1402
         
İdari Büro        
  Daire Sekreteri Aynur GÜNEY aguney@ktu.edu.tr 1400
  Daire Sekreteri Duygu ATALAY duyguoktem@ktu.edu.tr 1400
  Bilgisayar İşletmeni Veysel KÜÇÜK veysel@ktu.edu.tr 1439
         
Web Grubu        
  Programcı Kubilay ATALAY katalay@ktu.edu.tr 1466
  Öğretim Görevlisi Muammer ALBAYRAK m.albayrak@ktu.edu.tr 1467
         
Yazılım Grubu     yazilim@ktu.edu.tr  
         
  Öğretim Görevlisi Şevki KOCABAŞ sevki@ktu.edu.tr 1410
  Öğretim Görevlisi Bilgehan Mustafa İMAMOĞLU bilgehan@ktu.edu.tr 1411
  Öğretim Görevlisi Zafer Mustafa KIRCI zafer@ktu.edu.tr 1412
  Öğretim Görevlisi Engin KALAYCI engin@ktu.edu.tr 1413
  Öğretim Görevlisi Sevgi SÖNMEZ sevgi@ktu.edu.tr 1414
  Öğretim Görevlisi Yasin ŞAHİN yasinsahin@ktu.edu.tr 1419
  Mühendis Ayhan MURAT amurat@ktu.edu.tr 1415
  Mühendis Mengü DEMİR mengudemir@ktu.edu.tr  1416
  Programcı Birgül ŞENGÜL birgul.sengul@ktu.edu.tr  1417
         
Sistem Grubu     bim@ktu.edu.tr 1442
  Mühendis Gökhan MOLLAMEHMETOĞLU gokmol@ktu.edu.tr 1461
  Mühendis İnan ÖVEÇ iovec@ktu.edu.tr 1462
         
Ağ Grubu     network@ktu.edu.tr 1441
  Mühendis Hayati TÜRE hture@ktu.edu.tr 1453
  Öğretim Görevlisi Mevlüt TOPALOĞLU mevlut@ktu.edu.tr 1452
  Teknisyen Sinan ERTEN serten@ktu.edu.tr 1454
  Tekniker Mustafa KOCAMAN mkocaman@ktu.edu.tr 1456
  Tekniker Ömer Faruk KOLAYLI ofkolayli@ktu.edu.tr  1457
         
Teknik Servis     teknik@ktu.edu.tr  1444
  Teknisyen Aykut MEMİŞ aykutmb@ktu.edu.tr 1444
    Vahap ATALAY atalayvahap@ktu.edu.tr 1430
    Ozan AKYOL ozanakyol@ktu.edu.tr 1444
         
Araştırmacı Araştırmacı (Özel) Hüseyin TONYALI huseyintonyali@ktu.edu.tr 1400