2016-2017 Yılı Mezuniyet Töreni

Arsin Meslek Yüksekokulu 5. Mezuniyet Töreni

Arsin Meslek Yüksekokulu’nun 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı Mezuniyet töreni Arsin Arsin Belediye Başkan vekili Recep MOLLAHÜSEYİNOĞLU, KTÜ Orman Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Cenk DEMİRKIR, Arsin İlçesi Daire Amirleri, Yüksekokul Müdürü Yrd.Doç.Dr. Evren ERSOY KALYONCU, Arsin MYO’nun akademik-idari personelleri, öğrenciler ve öğrenci ailelerinin katılımlarıyla gerçekleşti.

Arsin Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Evren ERSOY KALYONCU konuşmalarında mezun öğrencilerimizi tebrik ettikten sonra, 2016-2O17 Eğitim-Öğretim yılında Arsin Meslek Yüksekokulu Tasarım Bölümü Grafik Tasarım Programına öğrenci alımı yapıldığını ve önümüzdeki yıl bu programdan da mezun verileceğini, böylece aktif bölüm sayısının 3’e yükseldiği bilgisini verdi. Yeni programların açılması ve artan akademik kadrosu ile Arsin Meslek Yüksekokulu'nun ilçemize daha fazla katkı sağlayacağını belirtti.

Arsin Belediye Başkan vekili Recep MOLLAHÜSEYİNOĞLU konuşmalarında Arsin Meslek Yüksekokulu’nun Arsin için önemine değinerek mezun öğrencilerimizi tebrik etti ve bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi.

Mezuniyet töreninde dereceye giren Yüksekokul birincisi Hüseyin KÖKSAL' a, Yüksekokul ikincisi Mahmut Sami PEKEN’ e, Yüksekokul üçüncüsü Murat DAŞTAN' a plaket ve ödül takdimleri yapıldı. Programlarında dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildikten sonra Arsin Meslek Yüksekokulu’nun 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı 5. Mezunları tebrik edildi ve mezuniyet belgeleri verildi. Ayrıca törende bu yıl 2.si yapılan masa tenisi turnuvasında dereceye giren öğrencilere madalya takdimi yapıldı.

Törenin sonunda öğrenciler hep birlikte keplerini havaya fırlatarak mezun olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşadılar. Daha sonra mezunlarımız müzik eşliğinde eğlendiler.