2015-2016 Yılı Mezuniyet Töreni

Arsin Meslek Yüksekokulu 4. Mezuniyet Töreni

Arsin MYO’nun 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı 4. Mezuniyet töreni Arsin Kaymakamı Ergün BAYSAL, Arsin Garnizon Komutanı Binbaşı Cüneyt Kaya DÜZBASTILAR, Arsin Belediye Başkanı Dr. Erdem ŞEN, KTÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necati TÜYSÜZ, KTÜ Genel Sekreter Vekili Doç.Dr. Halil İbrahim OKUMUŞ, Arsin İlçesi Daire Amirleri, Yüksekokul Müdürü Yrd.Doç.Dr. Evren ERSOY KALYONCU, Arsin MYO’nun akademik-idari personelleri, öğrenciler ve velilerin katılımlarıyla gerçekleşti.

Mezuniyet töreninde dereceye giren Yüksekokul birincisi Abdulkadir MISIRLIOĞLU’na, ikincisi Altan ÜST’e, üçüncüsü Ömür Kaan YILMAZ’a plaket ve ödül takdimleri yapıldı. Arsin Meslek Yüksekokulu’nun 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı 4. Mezunları tebrik edildi ve mezuniyet belgeleri verildi. Ayrıca törende 36. Spor Şöleni kapsamında futbol müsabakalarında 1. Lig Şampiyonu olan Arsin Meslek Yüksekokulu futbol takımına madalya takdimi yapıldı.

Arsin Kaymakamı Ergün BAYSAL konuşmalarında Arsin Meslek Yüksekokulu’nun her geçen zaman daha da geliştiğini, ileride çok daha iyi yerlere geleceğini belirterek, okuldan mezun olan tüm öğrencilere bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi.

Arsin Belediye Başkanı Dr. Erdem ŞEN konuşmalarında Arsin Meslek Yüksekokulu’na ileriye yönelik her daim destek olacağını belirterek mezunlarımızı ve futbol takımımızı tebrik etti.

KTÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necati TÜYSÜZ konuşmalarında, Arsin Meslek Yüksekokulu’nu gerek eğitim gerekse sosyal yöndeki başarılarından ötürü tebrik etti ve mezun öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi.

Arsin Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Evren ERSOY KALYONCU konuşmalarında mezun öğrencilerimizi tebrik ettikten sonra, 2016-2O17 Eğitim-Öğretim yılında Arsin Meslek Yüksekokulu Tasarım Bölümü Grafik Tasarım Programına öğrenci alımı yapılacağı, böylece aktif bölüm sayısının 3’e yükseleceği bilgisini verdi.

Törende, Mobilya ve Dekorasyon Programı’nda dereceye giren öğrencilere MOBİAD Başkanı Alper BEKTAŞ tarafından, Gaz ve Tesisat Teknolojisi Programı’nda dereceye giren öğrencilere Karadeniz Gaz Bölge Müdürü Salih AYAYDIN tarafından hediye olarak kol saati verildi. Törenin sonunda öğrenciler hep birlikte keplerini havaya fırlatarak mezun olmanın haklı mutluluğunu müzik eşliğinde eğlenerek çıkardılar.